Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másnaposan nem szokott bűntuda...

Másnaposan nem szokott bűntudatotok lenni?

Figyelt kérdés

A tegnap estém szörnyen sikerült,és nem tudok elszámolni azzal amiket műveltem(magamban).Lelkileg nagyon rosszul vagyok.

Sokat járok/jártam bulizni,de kb csak 3-4 estém sikerült így.Annyira kellemetlen.


2012. márc. 11. 22:01
 1/7 Travis7 válasza:

Azt hittem ezzel egyedül vok,de egy kicsit örülök,h kiderült nem(és ezt most nem bántásként mondom)!

Igen,néha szokott az lenni..amikor talajra iszom magam..

2012. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,főleg úgy hogy jól érzem magam,aztán valami hülye haver kezembe nyom valami piát hogy igyam meg,megiszom és képszakadás.Rengeteg hülyeséget csinálok...Imidzs oda van.

Én is örülök h akkor nem egyedül vagyok így vele...Őrlődök nagyon.

2012. márc. 11. 22:16
 3/7 Travis7 válasza:
Velem is ugyanez..csak az a gáz,h velem sokszor...másnap meg szedem össze az emlékeket,h miket csináltam meg fogom a fejem, h Te úristen ez én voltam..előrlődök 2 napot aztán nem tanulok a hibámból...sajnos..
2012. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebből remélem fogok.Legrosszabb estém evör.Sose bántam még ennyire hogy ittam.
2012. márc. 11. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudhatjuk, amíg nem írod le hogy kb mit csináltál :D...
2012. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs, nem szoktam másnapos lenni. Ráadásul részegen sem csinálok semmi olyat, amit józanul ne tennék meg.
2012. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hülyeségeket...szégyellem magam...!Nah mind1,remélem hamarosan túl leszek a dolgon.
2012. márc. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!