Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az erzsébet utalványt mire...

Az erzsébet utalványt mire lehet költeni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy hideg neleg ételekre, nade ezek kész ételek, sima hozzávalókra is lehet? pl liszt,vaj, nyershús,fűszerpaprika stb.

2012. ápr. 11. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a hentesnél ki van rakva, hogy lehet vele fizetni. Persze nem minden hentesnél, ez nem azt jelenti.
2012. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a coop-ban lehet vele fizetni azt hiszem. Anyukámék kapnak és ők az öblítőtől kezdve a kenyérig mindent vesznek rá (persze ami kitelik). Nem tudom a penny,lidl-ben mikortól lehet, de már sokan azt várják itt felénk.
2012. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én a Coop-ban és a Spar-ban szoktam levásárolni, de néhány hentesnél is lehet vele fizetni. Nálunk van néhány kisbolt is, ahol elfogadják.

Veszek vele mindenfélét (pékárut, tejterméket, lisztet, cukrot, tusfürdőt, húst, mosóport stb.). Nekem azt mondták, hogy az a lényeg, hogy a vásárolt termékek között legyen pékáru (ez lehet akár csak 1 db kifli is).

2012. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sparban nem lehet levásárolni...
2012. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Veszprémi vagyok, én is úgy tudom hogy a Spar-ban még nem fogadják el. Tesco is hétvégétől fogadja el, csak azt nem tudom mikre költhetem. Mert valaki azt mondta például nyers húst nem vehetek,mert az "luxus cikk". Na marha jó.

Már enni is luxus lesz?

Hogy kávét, italt és cigarettát nem lehet, meg esetleg könyveket, illatszert, még azt mondom oké. De hogy húst? Ez tényleg igaz?

2012. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én Tescoba szerettem volna vásárolni pár db tábla csokit, mire nekem azt mondták hogy Erzsébet utalvánnyal az nem jó, mivel nem ALAPVETŐ! élelmiszer.... hát mondom akkor mi az alapvető?? liszt, mirelit, fűszerek... ó mondom ezek aztán legalább annyira mint az én csokim...

Állítólag nasira, édesség, sós süti, torta, ilyesmire nem lehet sőt még a cukros üdítőt is ide sorolta nekem a vevőszolgálat...

2012. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az a szép, hogy én is ennek szeretnék utánna járni, de senki nem tudja. Az okoskodók pedig erre a kérdésre mit írnak???? Azt, hogy hol lehet vásárolni vele...
2012. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Eleonóra29 válasza:
A tescoban pl gyümölcsöt sem lehet utalványra venni... de kisebb boltokban elfogadják mint pl coop ott rendesen le lehet vásárolni illetve hentesnél.
2012. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Eleonóra29 válasza:
én sem értem miért nem lehet egy rendes listát készíteni mit hol lehet vele vásárolni
2012. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!