Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az ismerősöm nem szokott...

Az ismerősöm nem szokott sokszor húst enni mert volt daganata. Igaz hogy rákkeltő?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem!
2009. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallottam már, hogy a sertéshús okozott ilyesmit valakinél. Meggyógyult, de a családja sem eszik azóta sertést, és az ismerősei sem. Én nem értek ehhez, mert mindenevő vagyok, de emlékszem, hogy nekem is at tanácsolták, hogy ne egyem, mert úgy járhatok. Én ezt azért túlzásnak tartom, de vannak olyanok, akik valóban nem ehetnek.
2009. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mindenevő. Nem húsevő, nem növényevő hanem mindenevő.
2009. jún. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal.Az elmúlt években nagyon sok mindenről mondták már,hogy rákkeltő.De azt is hallottam orvosoktól,hogy az lesz rákos,aki erre hajlamos.

És azt sem tudta még eddig senki bebizonyítani,hogy valaki mitől lett rákos.Vannak káros anyagok,de a hús nem tartozik ezek közé.Egyébként nekem két ismerősöm is volt,aki vegetáriánus volt,és rákban halt meg.Pedig azok nem ettek semmilyen húst.! Akkor miért lettek rákosok ?

2009. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a hús a rákkeltő, hanem a hús remek táptalaj a daganatos sejteknek, nagyon szeretik, eteti őket. Ezért javasolják az orvosok a mellőzését, ha hús akkor csak hal és csirkét javasolnak. Valamint áttérést a nyers kosztra. Aki már gyógyult daganatos, annak is ajánlatos ezt betartani.
2009. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!