Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi edesseget esztek?

Mennyi edesseget esztek?

Figyelt kérdés
En naponta eszek sutit, fagyit, tesztat, stb. kicsikorom ota, az alakommal baj nincs, viszont ugy erzem fuggo lettem... hogy szokjak le rola? Nem birok ki egy napot edesseg nelkul...
2012. ápr. 28. 14:36
 1/10 A kérdező kommentje:
es emelett minden feloraba jon, hogy egyek valami finomat...
2012. ápr. 28. 14:37
 2/10 A kérdező kommentje:
kort és nemet is kérek... én 25L vagyok...
2012. ápr. 28. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Sosem eszem, mert nincs rá szükségem, nekem nem okoz örömet csak bűntudatot.

El kell döntened, hogy nincs rá szükséged, és kész. Enélkül nem fog menni a róla való leszokás.

2012. ápr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Fiatalabb koromban én is mindíg édességeken lógtam. Néha úgy éreztem, hogy elvonási tüneteim vannak. Néha még most is rámjön. De amúgy a napi mennyiség az reggel egy Energiaital, Snickers és ennyi. A 100Ftos boltban szoktam ezeket venni, mert igazából sajnálom rá a pénzt. Kb napi 200Ft-ot költök rá.
2012. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tésztát eszek ha van, ez természetes, imádom hozzá tartozik az olasz konyhához amit szintén imádok :D

Sütit meg csokit szintén szívesen eszek, van hogy nem eszek egy hétig van hogy minden nap eszek egy-két kockát.

Vegyél olyan csokit aminek minden darabja be van csomagolva és így könnyebb lesz :) Amúgy nincs ezzel gond, ha sportolsz mellette.

2012. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

14:41 vagyok megint.

Úgy vagyok vele, hogy ennyit megengedhetek magamnak, hisz októberben leszoktam a cigiről és inkább édesség, mint a bagó. Amúgy 18/L.

2012. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Édesség" gyanánt almát,sült banán chipset,epret eszek most,tésztát semmit,se üdítő,se csoki,mert fogynom kellene.Bár tegnap bűnöztem picit,rendeltem palacsintát,meg túró gombócot:)
2012. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mostanság egyre kevesebbet.

Nincs pénz ilyenekre.

2012. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt minden nap eszem, joghurtot vagy túró rudit majdnem minden nap. Tésztát heti 1x kb. Segíthet leszokni, ha először átszoksz a gyümölcsre vagy az igazi tehéntejre. A zacskós nem jó, csak a frissen fejt, valódi tej, mert ez jó sűrű és laktató, majdnem olyan, mint a joghurt, és lényegesen egészségesebb, mint a csokifélék.

Vagy átszokhatsz a joghurtra, rudira is, régebben én is sok sütit és csokit ettem, de nem voltam elégedett az alakommal, úgyhogy átszoktam ezekre. Finomabbak, egészségesebbek, én pedig jobban nézek ki. :)

2012. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is naponta eszem valamit:D Csokit, sütit, gumicukrot, vagy fagyit. Évek óta függő vagyok. ...de nem vagyok elhízva. Sőt, rám is fér a hízás, a betegség lefogyasztott.
2012. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!