Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti sok édességet esztek!?

Ti sok édességet esztek!?

Figyelt kérdés
süteméyek.

#sütik.
2012. ápr. 21. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen
2012. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy van-e itthon és hogy kívánom-e. Van hogy napokig nem eszek, de van hogy megkívánom és akkor egy rahedlivel :D

Imádom az édességeket és a süteményeket :)

2012. ápr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen,pl. tegnap a tesco expressbe bementem,és megcsapott a kakaóscsiga illata.Abban a percben lett megsütve.Sajnos már hazafele megettem kettőt belőle.Napi szinten 1-2 db csokit eszem.Hétvégén sütök nagyon fincsi sütiket.Ez meg is látszik rajtunk.+ 5 kg.
2012. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

imádom az édességet. minden mennyiségben megeszem. mondjuk ha sütiről van szó, a habos meg krémes sütit nem szeretem, meg a csokisat, de a többi jöhet.

a nutella a kedvencem, meg a sűrített tej. ezekből akármikor akármennyit :D szeletes csoki, tábla csoki... nyalóka, fagyi, péksüti nyam nyam nyam... cukorkák... bár a gumicukrokat annyira nem szeretem

2012. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen. A nem túl gelj krémeseket is szeretem, de legkedvenc az eszterházy.
2012. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
én nem sajna szüleim tartanak el még állásom nincs örülök ha meleg ételt bezabálhatok.
2012. ápr. 21. 22:46
 8/18 A kérdező kommentje:
De kösz szépen nektek a válaszaitokat!:-)
2012. ápr. 21. 22:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek,hogy süssenek sima egyszerű bögrés sütit.Olcsó és nagyon finom.Gondolom ők is szívesen ennék.
2012. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Süteményt nagyon ritkán eszek max péksütit hetente de az más. Mi nagyon nem sütögetünk itthon, a barátnőm nem ehet sok édeset mert sajnos legutóbbi vérvételen kicsit magas volt a vércukra igaz csak egy hangyányit de azóta nagyon figyel. Én időnként megeszek egy fél tábla csokit de már ritkán mert annyira már nem kívánom meg azért én is figyelek magamra egy leheletnyit mert ugye ülő munkám van 8 órát ülök egy helyben szinte vagy maximum a raktárba vagy a műhelybe szaladok át meg nagyon ritkán elmegyek árúért ha a főnök nem ér rá erre és ennyi. Nincs sok mozgásom 15 kilót szedtem fel amióta itt dolgozok igaz járok sportolni meg kocogni de ez sajnos kevésszer van mert nincs rá annyi idő. Plusz munka után néha maszekolok.
2012. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!