Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Milyen sűrűn esztek...

Diétázók! Milyen sűrűn esztek édességet?

Figyelt kérdés

Kizárólag házi készítésű, kalóriával ellátott, diétás sütikre gondolok!


..és milyeneket?


2012. febr. 14. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Heti 2x sütök, mindent írok (kcal, szénhidrát, fehérje, zsír), zabpehelyböl és graham lisztböl készítem, keksz vagy muffin. Az ízesítést variálom. 1 db süti 33-52 kcal között szokott lenni.
2012. febr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Soha,mivel dietazo vagyok :) de a csoki,malna,vanilia izu feherje nekem tokeletes erre a celra...szerencsere mindharombol van itthon.naponta 2x 90 kaloria
2012. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, kcalt számolok, napi 1 túrórudi lecsúszik amúgy.
2012. febr. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem!:) Azért kérdezem, mert én van, hogy mondjuk csak 2 hetente jutok odáig, hogy be tudok illeszteni egy-egy sütit, kcal-lal ellátva, étrendbe illesztve, hogy az most reggelinek, vagy mondjuk ebédnek lenne jó, és sajnos előfordul, hogy nekiesek mégegyszer ha hazaérek.(ekkor természetesen törölve, vagy csökkentve a további kcal bevitel...)

És azt hiszem ez azért van, mert túlságosan ki vagyok ilyesmire éhezve.

Ritkán eszek pl. pudingot is-ami pl.egy egyszerű édesség.

2012. febr. 14. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:

A pudingot ha édesítövel és sovány tejjel csinálod, eheted akár hetente többször is. (Egy csomag pudingpor fél liter tejjel elkészítve 54 g szénhidrát. Egy adag, amit megeszel ebböl, kb a negyede, tehát kb 14 g ch. Zsír max 3 g, fehérje max 5. Összesen az adag durván 100-105 kcal, ez egy uzsonnának, tízórainak pl teljesen jó:-D persze, nem minden napra,

mert sok mindent nem hasznosít belöle a szervezet. De kcalt nézve belefér.)

(Amit most reggelire megettem csokis párnát, már nem

annyira. De most így jött ki. Nem szoktam ilyet enni amúgy...)

1. voltam.

2012. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csokissüti002976 ***** válasza:
Amikor megkívánom. Tegnap lecsúszott egy puding, és egy csoki is. van ilyen.
2012. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Reggel sajnos egy túrórúdi mindig lecsúszik, mert a szervezetem nem bírja ki nélküle.
2012. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó!:) Jó látni, hogy nemcsak én vagyok ilyen kis "falánk"!:) Túró Rudiból simát, vagy Norbisat/diétásat szoktatok?

Néha pl. hozok haza diabetikus csokit, hogy majd eszek belőle, szépen soronként beosztva. Általába a tábla fele nem marad meg másnapra.. Ezt sem tudom miért van, pedig nem sokszor veszek, kb. havonta 1x.

2012. febr. 15. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!