Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi történt az energiaitalok...

Mi történt az energiaitalok koffeintartalmával?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hetente szoktam inni energiaitalt. Megittam, vártam a hatást, s elmaradt. Megittam még egyet, semmi. Aztán elolvastam a címkét, s látom, hogy 32 mg / 100 ml helyett 9.8 mg / 100 ml a koffeintartam. Miért van ez így, kinek köszönhető ez?

2012. máj. 6. 23:37
 1/5 anonim válasza:
van ez a népegészségügyi adó talán amiatt lehet és így olcsóbb a gyártónak ha csökkenti.
2012. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaja, de nem mindegyikkel van így. Én múltkor azon lepődtem meg, hogy a 600 ml-s Bombában kevesebb koffein van (1 deciben) mint a 250 ml-s társa egy decijében. Pedig azt hinné az ember, hogy ugyanazt veszi, csak nagyobb kiszerelésben.
2012. máj. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó: ugyanazt is veszi, nem lehet h amaz régebb óta ott van, még a törvény bevezetése elöttről?
2012. máj. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
ó, hogy rohadnának meg, akkor ezért nem hat mostanában... én meg frászt kaptam, hogy ellenálló lettem a koffeinnel szemben vagy mi... aki ezt kitalálta, az szenvedjen minden frontkor annyit az alacsony vérnyomásával, amennyit én szoktam, az anyja meg szüljön sünt.
2012. máj. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló, egyet értek :D
2012. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!