Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételből, italból...

Milyen ételből, italból tudnál bármennyit megenni, meginni?

Figyelt kérdés

Én:

Ételek: nagy sütimániás vagyok, linzerből, Rákóczi túrósból, feketeerdő tortából, a nagymamám vaníliás és diós sütijeiből bármennyit meg tudnék enni. Aztán még ott vannak a fagyik, a péksütik(kakaós csiga, diós búrkifli a kedvenc), makaróni(az igazi olasz makaróni, amit Velencében ettem), hawaii és sajtos pizza... És még biztosan kihagytam pár dolgot. :) Ja igen, a gyümölcsök. Eper minden mennyiségben jöhet. És a kókuszrúd, valamint a marcipánrúd.

Italok: Fanta, almalé, körtelé, energiaitalok(a vegyesgyümölcsös a kedvencem)

Hát, nekem úgy kb. ennyi. :)

És nektek? Kort és nemet is írjatok!

16/L


2012. máj. 7. 13:04
 1/8 anonim válasza:

Ital: cappy őszilé minden mennyiségben (ha sokat iszok belőle rosszúl leszek tőle, de sosem bírom ki)és cherry cola, mizo kakaó

Ételek:

Meggy-,barackbefőtt, marcipán,rakott karfiol, bolognai, sütemények közül a leveles tésztából készült egyszerű sajtos masni, mamaféle zserbó és hókifli,palacsinta melegen, egyből ahogy megsűlt, gyümölcsös túró torta, gyümölcsök közül is az őszibarack, sárgadinnye.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.:)


22/L

2012. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

zöldalma, starkingalma, goldenalma

gesztenye

eper, málna, görögdinnye paradicsom, mozzarella sajtgolyó,túró önmagában-kedvenc

natur joghurt(activia) kefír(danone), rizs párolt répával, brokkolival, csirke(mell) pulyka(mell), pangaius, tonhalsaláta, pufirizs, spenótfőzelék, zeller, brokkolikrémleves

2012. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: lemaradt bocsesz

20/L

2012. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moira-88 ***** válasza:

Szusi, tonhal-saláta, friss avokádó olivaolajjal és tengeri sóval, napolita spagetti, carbonara, chili con carne, főtt kukorica, szeder, áfonya, karamella fagylalt, kínai édes rizsgombóc, tiramisu, kókusz-szuflé, brownie málnafagylaltal, marcipánbonbon, sós mogyoróvaj...

Eperturmix, jázminos zöld tea, mojito, karamellás jeges kávé, frissen facsart narancslé...

2012. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Moira-88 ***** válasza:
ja és 23/L :)
2012. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ételek: Tojásos lecsó, töltött káposzta,székelykáposzta, zöldbabfőzelék, gombás pizza és gyros, párolt zöldségek(répa,brokkoli,hagyma,zöldbab)

Italok: Almalé, szőlőlé, Coca cola,

Gyümik: Dinnye(görös és sárga is), eper, cseresznye,kopaszbarack

Édesség/rágcsálnivaló: Ropi, fagyi,

2012. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj és 20/L
2012. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

anyu messzeföldön híres lepcsánkája!!!! rántottsajt, zöldborsó és lencsefőzelék, savanyúkáposzta és savanyúdinnye, rafaello :D

cherry coke, sör, kávé(ezt tényleg töménytelen mennyiségben tolom!), teák...

2012. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!