Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csak nekem nem ízlenek az...

Csak nekem nem ízlenek az ilyen előregyártott zacskós kaják? Ti szeretitek? Egyedül a tasakos máj/húsgombóc levest eszem meg, de abba is teszek még zöldséget, tésztát, fűszereket.

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán veszek ilyeneket,csak akkor ha meg szeretném kóstolni. Sokfélét próbáltam már. Az instant levesektől a fagyasztottig,amit főzni is kell mindent,de nekem nagyon rossz.

Ma végképp nem volt ötletem mi legyen a vacsi,és vettem ilyen fagyasztott tésztát különböző szószokkal. Az eladó szerint nagyon finom,gondoltam hátha! Hát én itthon 2kanál után majdnem hánytam,pedig a zacskó szerint semmi ízfokozó,tartósítószer nincs benne!



2012. máj. 7. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván nagyon kifinomult ízlésed van, hiszen erre az oldalra írogatsz.
2012. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Megszokás dolga. Én sem szeretem őket, mégis tartok itthon, mert néha amikor nagyon hóvége van vagy nagyon nincs energiám lemenni a boltba és elfogyott még a kenyér is, akkor csinálok egy gyors levest. De erre ritkán kerül sor, kb. 3-6 havonta.

Nálunk anyukám a "ludas", háztartásbeli volt, minden nap normális kaját főzött. Így mi azt szoktuk meg. Családi sztori, hogy egyszer, mikor fogytán volt a leves és nem volt ideje mást főzni, akkor hazafelé vett leveskockát, és azzal feldúsította. Én meg - óvodás fejjel - közöltem vele, hogy "anya, ez a leves tegnap még nem volt büdös" :D

Viszont aki olyan családban nő fel, ahol megszokott dolog a főzéshez előregyártott dolgokat alkalmazni, annak teljesen normális az a "zacskós" íz.

2012. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy anyám soha nem vett ilyeneket,mindig főzött. Vagy ha nem,ettünk hideg kaját,de zacskósat nem.


Első most gúnyolódsz??? Megkérdeztem más szereti vagy nem!

2012. máj. 7. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Semilyen tasakos izét nem eszek meg önszántamból, inkább nekiállok főzni. Pedig nagyon nincs benne gyakorlatom és a rántásos főzelékeken kívül csak paprikás krumplit tudok csinálni. :P


25F

2012. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Wolfie75 válasza:
76%
Sose bánd, hogy nem szereted! Örülj, hogy nem teszed tönkre magad ilyen mű kajákkal.
2012. máj. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak közöttük finomak csak azok kicsit drágábbak is. Nincs bennük ízfokozó meg ilyenek és gyorsan elkészülnek. Sokszor nincs sok időm főzni és akkor ilyeneket csinálom (ha tehetem főzök és édesanyám is mindíg főzött) mert gyors és mindenki szereti

Most pedig lehet nyugodtan lepontozni meg lehurrogni

2012. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem őket, akármelyik félében (tasakos, dobozos kész- és félkész kaja) ott érzem a tartósítószert.

Ha minden kötél szakad (nálam a mentőöv) = sültkrumpli tükörtojással, vagy tojásos tészta, esetleg tojásos nokedli. Ezek max. fél óra alatt készen vannak. No meg a paprikás-krumpli is.

2012. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnátok mennyi tasakos meg por cuccot esztek meg a tudtotok nélkül.
2012. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legfinomabb a 80 forintos Vifon tésztás leves,abból is a currys csirke. Hogy nem lehet szeretni? Más ízvilág,mint egy házileves,de attól még hihetetlenül jó.
2012. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!