Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet ilyenkor valamit tenni?

Lehet ilyenkor valamit tenni?

Figyelt kérdés

Édesanyám a napokban hozott haza süteményeket az egyik közeli cukrászdából, de szörnyen voltak elkészítve, egy szelet mignontól két napig fájt a torkom, annyira túl volt édesítve. Sok-sok évvel ezelőtt még szívesen jártunk abba a cukrászdába, de ezeken a süteményeken kb. azt éreztem, hogy minél nagyobb profitot próbátak csinálni egy pocsék terméken. A Rákóczi-túrósuknak például köze nem volt az azonos néven készülő süteménnyel.

Nyílvánvaló, hogy mi ezentúl kerüljük az ő termékeiket, de lehet valahol ezt közzétenni, hogy más se fusson bele a "csapdájukba"?



2012. máj. 13. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt megteheted, hogy Te nem vásárolsz ott. Van aki pont ezért veszi, mert nagyon édes.
2012. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen nektek, akkor mindenütt kell lennie Vásárlók könyvének, vagy régebben Panaszkönyvnek.Beírhatjátok az észrevételt. Ezt elvileg ellenőrzik. De van Fogyasztóvédelem,nekik is írhattok.Megnézhetitek, ki működteti ezt a cukrászdát, s neki is címezhettek levelet a panaszotokkal.Hitelrontás a hátuk mögött nem volna jó, valahogy nekik kellene címezni a kifogást.
2012. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az embereknek nem egyforma az ízlésük.

Nekem pl. dicsértek már agyon egy cukrázda süteményét, de egy kóstolás után úgy döntöttem, többször nem megyek oda sütizni.

Tehát hagyd meg az embereknek, hogy maguk döntség el, nekik finom-e az általad említett cukrázda süteménye.

Egyébként én is épp abban a szituban voltam mint te. Meghívtak oda sütizni, hogy milyen finomak, amikből ettem, azoknak pedig szerintem!!! közük sem volt a sütihez, aminek a nevét kapták. Az ismerősöm meg agyon dicsérte őket.

Ennyi.

2012. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!