Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok minden este meleg...

Nálatok minden este meleg vacsora van? Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor olvasom, hogy minden nap főzni kell. Miért? Miért nem jó vacsorára virsli, melegszendvics, szendvics?
2012. máj. 25. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

párom még iskolába jár ezért mire hazaér mindig várja a meleg ebéd! A vacsora ezért vagy hideg vagy tojás,melegszendvics,vagy gyorstészta!

Amúgy mindennap nem kell főzni anyagilag azt szerintem nem sok ember bírná,mi ketten vagyunk a háztartásban így mindig 2 napra főzök! Persze ha rántott dolgot csinálok,bepanírozom és mindig frissen sütöm ki!

És mikróba csak krumplipürét melegítek,többit mindig tűzhelyen,vagy sütőben,mikrós melegítésnek lesz egy furcsa íze szerintem!


Amúgy azok szoktak vacsira meleget akik az ebédet a munkahelyükön fogyasztják ami nem épp a legjobb átlagban,így mikor hazaesnek az emberek jól esik nekik a házikoszt!

2012. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
mi akkor szoktunk vacsorára meleget enni, ha későn jövünk haza, és a nap folyamán csak hideget ettünk. de ez a ritkább, általában ebédre főtt étel és vacsorára van hideg kaja.
2012. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

nálunk az ebéd mindig meleg

általában marad a vacsorához is, ha nem akkor

szendvicsm sült, főtt virsli mustárral, rántott párizsi, sajt, fasírt kenyérrel, sült sajt, bundáskenyér

2012. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi nem szoktunk minden nap főzni. A szüleim sokat dolgoznak, és gázfogyasztás szempontjából is kifizetődőbb, ha egyszerre megfőznek 2 napra. Tehát kb. 2 naponta szoktak főzni, és ebédre eszünk meleg ételt.

Vacsorára többnyire hideg kaja van, én már csak könnyed kaját szoktam enni este. Néha, ha marad az ebédből, de másnapra nem elég, valaki megeszi vacsorára. :D

2012. máj. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
41%

hiába dolgozom irodában, csak akkor érzem jól magam, ha egy nap legalább egyszer meleg ételt eszem.

mivel este már nincs kedvem a tűzhely fölött görnyedni, és cipelgetni a kaját a munkahelyemre, így ételfutártól rendelek. egyáltalán nem kerül többe mintha itthon főznék, és még agyalni sem kell, hogy holnapra mi lenne a legjobb.

egy hónapban ez max 15e ft, reggeli-vacsi hideg, a párom is a munkahelyén ebédel.

hétvégén szoktam főzni, de van, hogy kajáldában eszünk valamit.


amíg nem dolgoztam, volt energiám és időm minden nap főzni valamit. most már nem lenne.

2012. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!