Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vannak olyan ételek, amiktől...

Vannak olyan ételek, amiktől csökkenhet/megszűnhet a szexuális vágy?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, és mostanában nagyon szeretnék a tanulásra és karrierépítésre koncentrálni (jövőre érettségizem) - csakhogy az nehezen megy ha kb. az egyetlen dolog ami foglalkoztat az elérhetetlen színészek farokmérete stb., és órákat töltök azzal, hogy interjúkat meg képeket nézegetek róla...

Viszont igazi kapcsolatot senkivel nem akarok, több okból is (időhiány, nincs jelölt stb.)


Hallottam arról, hogy az étkezés megváltoztatása befolyásolhatja a hormonokat, van arra lehetőség, hogy megszüntessem a nevetséges vágyaim? Egyszerűen rengeteg időt vesznek el...



2012. máj. 26. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy normális kapcsolatban kielégülnél végre, és jutna energiád másra is.
2012. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló dolgok foglalkoztatnak engem is, csak én pasi vagyok, és igaz nem szinésznőkre, hanem kb majdnem mindre amelyik bejön rámozdulnék.


Nekem is rengeteg energiámat, és akaraterőmet elveszi ez, ráadásul már unoma recskázást, pedig nőm is van, de az sem ér rá állandóan napi 2-3x erre.

2012. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én itt mindig jókat röhögök :D :D :D az étkezéseddel semmi baj, max. egyél kevesebb csokit és mozogj sokat és megterhelőt minden nap, mert akkor a hormonjaid is lenyugszanak

vagy ha jó csaj vagy keress alkalmi csak szex partnert, hidd el, az nem megerőltető :D

2012. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
majd én segítek rajtad.. taéálkozunk egy fél rára dugunk és megyek <3
2012. máj. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vagy ám csak fiatal. (megsúgom: dugnod kéne)
2012. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
22:15 - nem akarok. Ez a baj.
2012. jún. 2. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
nem neked kéne, az nem baj? :)
2012. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!