Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hízlal-e a Naturaqua Emotiom...

Hízlal-e a Naturaqua Emotiom ízesített ásványvíz? Szabad -e fogyasztani diéta alatt?

Figyelt kérdés

Ez a címke szerint üdítőital, ami arra enged következtetni, hogy cukor is van benne. Viszont 17kcal-t ír 2,5dl-be!

Diéta mellé lehet ezt fogyasztani? Hízlal?? Vagy nyugodtan ihatok belőle 6 litert is?



2012. jún. 20. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne azon aggódj, hogy a víz hízlal-e :D
2012. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem egészséges, és mivel szerintem diéta alatt ezt is eléggé szem előtt kell tartani, így marad a víz és a tea. de egyébként ki hogy csinálja.. annyira nem durva, mint mondjuk egy kakaós csiga:D
2012. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 dl 7 kalória

1 liter 70

6 liter 420


1 sült csirkecomb (egész, bőrrel) 1 merőkanál rizzsel kb. 500 kalória


Szerinted hízlal 6 liter?


De nem is értem, 6 litert inni nem normális, akkor sem, ha "sokat" kell inni. Pillanatok alatt tönkrevágod a veséidet. Ha meg ennyire szomjas vagy, fordulj orvoshoz, mert az se normális.


Ésszel csináld, akkor fog sikerülni.


Mellesleg attól, hogy valami üdítőital, még nem biztos, hogy cukor van benne. Édesítőről tetszett hallani?

(Mondjuk a mesterséges, pl. az aszpartam sokkal rosszabb, mint a cukor, de legalább nem hizlal.)

2012. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!


Kedves utolsó!

A 6 litert irónikusan írtam, jelezve azt, hogy bármennyit ihatok belöle, nem hízlal nagyon!! Persze, hogy nem iszok 6 liter folyadékot egy nap! Max 3-4. Ne mindent szó szerint érts, láss néha a dolgok mögé is.


Inkább arra volnék kíváncsi, hogy mennyire reális ez az alacsony kalóriaszám, mert ha tényleg csak ennyi van benne, akkor nyugodtan ihatom diéta mellett is.

2012. jún. 20. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

2012. jún. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!