Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Update ételeket ehetnek gyerekek?

Update ételeket ehetnek gyerekek?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy ajándékba kaptam 1 hónapra update étel kiszállítást! A kérdésem az lenne, hogy eheti-e ezt a 3 éves fiam? Azért kérdem, mert ő eléggé sovány, nagyon rossz evő, nem akarom, hogy még esetleg fogyjon is tőle...

Kérem az Update módszert alapból rühellő emberek ne válaszoljanak, csak aki ért hozzá... Köszönöm!


2012. jún. 22. 13:02
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy eheti. :) Réka oldalának rendszeres látogatója vagyok, ott többször posztolja, hogy a kisfia (aki még 3 éves sincs) is eszi ezeket az ételek, illetve a másik kettő "nagy" gyerek is. Egyikük sem látszik alultápláltnak. :)) Réka írta is többször, hogy nyugodtan lehet a gyerekeknek is adni pl. Update pudingot, semmi bajuk nem lesz tőle, a kisfiának ez az egyik kedvenc uzsija. :)
2012. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 22. 13:33
 3/3 Cristian1997 válasza:

Nyugodtan eheti nem lesz tőle semmi baja, így főleg megéri mivel 1 hónap ingyen kaja elég jó.

Az már más téma , hogy ez az update dolog hülyeség,de nyugodtan eheti nincs benne semmi rossz.

2012. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!