Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért szeretik az emberek a...

Miért szeretik az emberek a csípős ételeket?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őket, de édesanyám ki nem állhatja. Szerinte nem lehet az étel ízét érezni tőle. Én rendesen érzek mindent mellette. Azt viszont h miért szeretem, nem tudnám megválaszolni?? Szerintetek miért szeretik az emberek az erőset??
2012. jún. 25. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert a többségnek már annyira gallyra ment az ízérzékelése, hogy nem érzik a normál ízeket.
2012. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

én egyenesen utálom, ha valami csípős. vagy túl borsos, vagy túl fűszeres.

igaza van, nem lehet az étel ízét érezni tőle.

2012. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
mert minek az ízét érezzem, az üres főtt húsét, vagy az üres krumpliét? Akkor inkább fűszeresen.
2012. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 doboszoli ***** válasza:
100%

A csípős íz nem keverendő össze azzal, ami erős mint a vadállat.

A jól adagolt csípős csak mintegy elkíséri az ételt, alig érezhető, az is inkább csak "visszaköszön" az étkezés során.

2012. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem a baromi erősre gondoltam hanem a csípősre. Ami mellett még simán érezni minden ízt és számomra csak még kellemesebbé teszi. Nem hinném h azért ne lenne már ízérzékem mert néha megerősözöm a levesem és enyhén csíp
2012. jún. 26. 07:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Endorfint termel, boldogok leszünk tőle, a nemi vágyat is fokozza, valamint tágítja az ereket, így szabaddá teszi az orrjáratot, fájdalomcsillapítóként is hat.

Én is nagyon szeretem a kellemesen csípős ételt.

2012. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Köszi szépen. :D Ezekről nem tudtam :D
2012. jún. 28. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!