Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért szeretik sokan az erős,...

Miért szeretik sokan az erős, csípős dolgokat? Mi jó benne?

Figyelt kérdés
Nem szeretem és már régóta érdekel, mi jó ebben, de választ (normálisat) még nem kaptam. Azért nem szeretem, mert elnyomja a számban a kaja ízét a csípős akármi. Ha valami agyon van fűszerezve, azt sem szeretem és az enyhe csípőset sem.
2010. aug. 24. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyet kérdezni, de most komolyan??? Pont azért, amiért Te szereted pl a csokit, fagyit, édeset, stb.

Nem lehet felfogni hogy az embereknek különböző az ízlése?

2010. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én imádom, és azért imádom amiért te mondjuk szereted az édeset. Úgyanúgy éljük meg a csípős ízt mindketten, csak nekem bejön, neked pl nem. :) Ez ilyen egyszerű
2010. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretem az édeset...

Mi jó abban, hogy marja a szádat és akármit eszel, csak ennek az ízét érzed?

2010. aug. 24. 16:48
 4/14 Mr. Idegen ***** válasza:
étvágyat hoz
2010. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Szia!

Azt én sem tudom, miért jó az ha marja(tehát túl erős, csípős) viszont a kellemesen erős dolgok kifejezetten finomak (nekem elképzelhetetlen halászlé, gulyásleves de a zacskós leves aminek nincs semmi jó íze paprika nélkül..

2010. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi a válaszod. Nekem az ellenkezője, elmegy az étvágyam tőle. :)
2010. aug. 24. 16:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Biztosan van olyan étel, amit Te szeretsz én viszont ki nem állhatom. Mégsem merül fel bennem a kérdés, hogy ez miért van...
2010. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha se az édeset, se a csípőset nem szereted, akkor mit szeretsz? :D (Tényleg, ki nem szereti az édeset? :D)


Egyébként szerintem ahogyan neked elveszi az étvágyadat, úgy másnak meghozza. Nekem inkább kiemeli a többi ízt, mert karakteresebb lesz a csípős íztől. Intenzívebben érzem, és finomabb ha jó csípős.

Nem nyomja el, nekem biztosan nem.

De ha nem szereted a csípőset (se az édeset) hát nem is kell megszeretned... senki se kényszerít

2010. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert sokan szeretik a csípőset, kevesebben vannak, akik nem. Aki még enyhén se eszi meg, az is ritka. Most pl. sóskát eszek, amit rengetegen nem szeretnek.
2010. aug. 24. 17:02
 10/14 anonim ***** válasza:
A családunkban senki nem szereti még az enyhén csípőset sem. Nem is egészséges,és szerintünk is elnyomja a természetes ízeket. Elég sok családot ismerek,akik nem szeretik a csípős dolgokat. De ez ízlés dolga. Mindenki úgy fűszerezi az ételét,ahogy akarja.
2010. aug. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!