Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért 2400 Ft a...

Szerintetek miért 2400 Ft a málna kilója?

Figyelt kérdés
A málna luxuscikk?
2012. jún. 26. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%-os válaszolónak szegénynek az Iq szintje valahol a béka segge alatt van. tudom sajnálni az ilyen embert.
2012. jún. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem attól leszel egészséges, hogy felzabálsz minden szart, ami az utadba kerül, mint egy disznó."


Most akkor a málnád is lesz....oztad? Ez igen! Ez kultúra!

Szerintem nem sok embert találsz aki ne szeretnéa málnát. És tudd, hogy igen egészséges gyümölcs!

2012. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez az 50 %-os ide csak masszívan provokálni jött. Az ám eszébe se jutott, hogy valaki nem az egészségüzlet miatt egyen gyümölcsöt, mert 'azt mondták', hanem azért, mert mondjuk szereti is. Én azért enném, mert nagyon szeretem, és az ingyen termő gyümölcsök nem tudom, hogy melyik panellakónak állnak rendelkezésére. Csak nem az út szélén virágzó mérgező dísznövényekre gondolt a nagyokos? Vagy arra gondolt, hogy lopjunk valaki kilógó ágáról? Mert azt nem fogok, ha egy szem gyümölcsöt se eszek, akkor se.
2012. jún. 26. 21:09
 14/15 Theorba válasza:

Most ettem meg egy nagy adagot.

FINOM!

Csak elfelejtettem a nejemtől megkérdezni mibe került, most meg már lefeküdt aludni.

2012. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egészségedre!!! Fény.post nem tudnál küldeni? - nyitom az ablakot......
2012. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!