Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok ebédelni,...

Mit szoktatok ebédelni, vacsorázni ilyen melegben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
hát én most pácolt grillezett marhaszeleteket csináltam tepsis krumplival meg vegyes savanyúval. Tudom ilyenkor nehéz kaja,meg meleg de jól esett,szóval nem kezdek el salátát zabálni mert kint 40 fok van :D Persze kevesebbet eszek adagba az igaz.
2012. júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én nem tudok most úgy enni, ahogy szoktam, pár kanál levestől is már úgy érzem, teljesen tele vagyok, és olyan nehéz a gyomrom, hányingerem is van sokszor. Fagyit ennék töménytelen mennyiségben, de sajnos nem ehetek annyit, amennyit bírnék, mert cukorbeteg vagyok.

2012. júl. 3. 14:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ma tojáslevest főztem babér levéllel, köménnyel, fokhagymával. Utána zöldbab főzelék volt, tejföllel, cukorral, ecettel. Egybe sült lapockát sütöttem rá, zsirban, jó sok fokhagymával. Hus még marad sok, ahhoz holnap petrezselymes uj krumpli lesz, fejes salátával.
2012. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
dinnye, saláták kevés grillezett hússal, hideg ételek,
2012. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Salátákat szoktam mostanság enni.

tonhalasat/lazacosat

Néha van benne kukorica / gomba / olivabogyó / különféle sajtok (persze nem egyszerre).


Vagy grillzöldségeket csinálok és fokhagymás bagettet sütök mellé.


Múlthéten az egyik vacsi sült csirkeszárnyak voltak sima tavaszi salátával és nagyon jól esett.

2012. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is!
2012. júl. 3. 16:33
 7/13 anonim ***** válasza:
"Reggelire" (1órakkor) azt amit anyukám főz. Általában valami főzelék, vagy leves. Délután egy jégkrém. Most ettem nemrég kovászos, paradicsomot, felvágottat. Valószínű, hogy még este 10-11 kor eszek egy joghurtot.
2012. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*kovászos uborkát:D (az uborka lemaradt:D)
2012. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha cukros vagy, a megszokott rendszerességgel a napi ch-adagodat kénytelen vagy bevinni a szervezetbe. De ezt megteheted, ha a kenyér, tészta stb. mellé napközben valami hideg kaját eszel (párolt hideg csirkesült, párolt hideg zöldségek, esetleg joghurt, sajt-vaj hasonlók)

Majd vacsira, amikor már csökken a hőmérséklet és nő az étvágyad, akkor egyél rendes főtt ételt (leves+másodiknak valami főzelék, sülttel, hasonlókkal) persze lehet ez is hideg, nem feltétlenül kell felforrósítani magad.

2012. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 3. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!