Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyár végéig ilyen drága lesz...

Nyár végéig ilyen drága lesz a dinnye? Főként az ilyen téren dolgozóknak teszem fel a kérdést!?

Figyelt kérdés
160 alattit még nem láttam de vettünk már kilóját 250 forintért is. Mi ez a hirtelen drágulás? Tavaly csak 80 90 volt kilója.

2012. júl. 9. 03:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A gyümölcsök, zöldségek egy (vagy nagy) részét elverte a jég, így azt mondják, hogy nem nagyon lesz olcsóbb. Most jelenik meg a magyar dinnye a piacon, én reménykedem benne, hogy azért az kicsit lejjebb nyomja majd az árakat.
2012. júl. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Salx Narval ***** válasza:
Biztos, hogy olcsóbb is lesz majd. Egyre több lesz az utcai árus, talán az árak is barátságosabbak lesznek. Egyenlőre én is csak a gyereknek vettem.
2012. júl. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha marad ez a szárazság,akkor még a szárán megaszalódik és nem lesz sokkal olcsóbb.
2012. júl. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokkal olcsóbb nem lesz, hiszen az igazi magyar eper is 1.200 Ft maradt végig, és a jó fajta cseresznye és meggy ára is borsos maradt, nem lehetett kilószámra venni.
2012. júl. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
hát nagyon remélem hogy olcsóbb lesz.Bár mi a reálba találtunk 130ért,de még az is sok.
2012. júl. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nincs itt a dinnyeszezon.várj még egy hetet;)
2012. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mifelénk tegnap 150 volt (Alföld), de rohamosan menni fog lejjebb, mert rengeteg van. Szerintem 100-110-re fog beállni.
2012. júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még mindenhol import dinnyét lehet csak kapni, még 1 hét mire érik a magyar.

Talán akkor olcsóbb lesz.

2012. júl. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Alföldiek ne nagyon reménykedjetek.

Meggyet pl. "már" nem lehet kapni, azt mondják, hogy leért. Egyik ismerősöm egy hétig a Dunán-Túlon nyaralt, azt mondja, ott annyi a meggy, hogy Dunát lehet vele rekeszteni. Itt a Tisza-parton pedig már sehol egy szem sem! Lehet, hogy a dinnyével is így járunk, a hazai már nem jut el idáig, csak a drága külföldi.

2012. júl. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, miben ne reménykedjünk? Itt az Alföldön terem a legtöbb dinnye, ha erre gondoltál. Nálunk leginkább a mézédes medgyesbodzási kapható. Ma reggel is több utánfutónyi dinnyét vittek a piacra és házaknál is rengetegen árulnak, úgyhogy dinnyéből a szezon alatt biztosan nem lesz hiány.
2012. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!