Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy a chipsek,...

Észrevettétek, hogy a chipsek, csokik zacskójában már szinte csak levegő van? Továbbra is vásárlod a "levegőt", vagy sikerült hasonló, jó minőségű terméket találni, aminek a csomagolásában van is valami?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudod így is, mennyi van benne....

Nem véletlenül van így megoldva, és nem azért h többnek tűnjön, hanem hogy te, mint csipszfan, ne törött csipszeket eszegess mire odaér hozzád, mert összetörne szállítás közben vagy polcon, hanem óvja valamennyire a levegő...

tudod törékeny dolgokat is beszokták csomagolni, ujságppairokkal megrakva vagy azzal a pukkasztós nehjlonnal :)

2012. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Védőgázas csomagolás", olyan nehéz ezt felfogni?

De akkor te egyél csak krumpliport chips helyett.

2012. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel kilós ár van, így a dekát veszed meg, a levegő meg a nagy semmi súlyra, így nem, nem vásárlod a levegőt.
2012. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kinder tejszelet például nincs védőgázas csomagolásban tudtommal, mégis kisebb lett..
2012. júl. 15. 22:26
 5/11 A kérdező kommentje:
De amúgy jó pár évvel ezelőtt is törékenyek voltak a chipsek és védőgázas volt a csomagolás, mégis több volt a zacskóban.Ezt egyébként nem csak én vettem észre.
2012. júl. 15. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Marketing, látod, hogy nagy a csomag, megveszed, otthon kinyitod és kevesebb van benne, mint eddig, viszont a csomagolásra rá van írva a gramm, tehát őket nem hibáztathatod, csak magadat, mert nem olvastad el mennyit tartalmaz.
2012. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva hogy pontosan mennyi van benne..
2012. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, rá van írva a pontos nettó tömeg, és az árcédulán rajta van a kilós egységár.

Ez a kinderszeletre is igaz.

2012. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
én pringlest szoktam venni. 190 gramm, a doboz tetőtől talpig tele van, semmi üres hely. és mellette nagyon finom is! a legfinomabb chips amit ettem :) akciósan 630 ft-ért hozzájuthatsz a tesco-ban.
2012. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A fogkrémek többségében is csak levegő van, pár nap és kifogy belőle a fogkrém.

Ez a burkolt árdrágítás.

2012. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!