Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 4redbull egy nap, káros?

4redbull egy nap, káros?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 20:03
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha egyébként nem iszol, nem lesz tőle bajod. Rendszeresen 1 is az.
2012. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok.

1 bőven elég ,de max 2 doboz 1 napra.

Tele van izgatószerekkel,Taurin,Koffein,stb,és ez nem tesz jót sem a szívnek/ereknek.. sem a szervezetnek.

2012. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, az.. ha csak úgy megiszod, nem, de ha mindennap iszol akkor nagyon könnyen rászokhatsz.. én is rászoktam, én mivel nem iszom kávét, minden nap ittam és egy idő után már napi másfél liter sem volt elég..csak úgy tudtam ébren maradni egész nap.. később már fel sem pörgetett, de ha nem ittam, akkor nagyon nyomott voltam, stb.. most már hanyagolom egy ideje, de még mindig hulla fáradt vagyok, bármennyit alszom.. úgyhogy nem ajánlom inkább..
2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a négy red bull egy nap éppen akkor károsabb, ha nem iszik rendszeresen, mert az nagyon nagy lökés, főleg hogy nincs is hozzászokva .. :)
2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Egészséges!! Ügyes vagy! Csak így tovább!!!
2012. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beteges.
2012. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!