Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok melyik a gyakoribb?...

Nálatok melyik a gyakoribb? Rizs/krumpli vagy inkább a főzelékek? Melyiket részesíted előnyben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
köretként? Krumpli:)
2012. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyiket sem. Minden héten változatosan főzök. Van rizs,krumpli többféle módon,tészták és főzelékek is.
2012. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Krumpli, mindenféle formában.
2012. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Testépítő életmódot folytatok tehát Minden nap ugyanazt eszem.

Zebpehely, főtt/puffasztott rizs, csirkemell, sovány turó.

Eszem ágában sincs mást enni, amíg ilyen ütemben fejlődik a testem :)

2012. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen ételekhez van kedvem. Egyedül élek, szóval nem kell ilyen téren alkalmazkodnom másokhoz. De összességében változatosan főzök, de nálam nyáron ált. a rizs és a tésztafélék dominálnak köretként, ilyen hangulatom van. Télen meg inkább krumplis vagyok. Főzelékeket ritkán eszek, mert ritkán kívánom meg. Az viszont teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor tör rám a főzelék utáni vágy :)
2012. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én krumplin nőttem fel, mindig az volt. Most eljutottam oda, hogy látni sem akarom. Megundorodtam tőle. Apukám meg mást nem tud csinálni.
2012. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy mihez kell a köret. Szaftosabb húsokhoz rizs, szárazabb, grillezett ételekhez inkább krumpli vagy saláta, pörkölthöz nokedli, és a főzelékeket is szeretjük. Szóval változatosan étkezünk.

Egyébként köretek közül a krumplit szeretem leginkább, mert nagyon jól variálható.

2012. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!