Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éhes vagyok, de nem tudom mit...

Éhes vagyok, de nem tudom mit egyek. Valaki segítsen, mert már éhen halok! Vagy még van számomra remény?

Figyelt kérdés
Mit egyek?

2012. aug. 4. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Rántott kindertojás
2012. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos pogácsát, vagy hiába főtt krumplit.
2012. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nyisd ki a hűtőszekrényt, ülj le elé és egyél meg mindent, ami kedvedre való. De azért ne vidd túlzásba, nehogy gyomorrontás legyen a vége. Tele hűtőszekrény mellett nem lehet éhen halni. Ha nincs tele, csak egy kevés kaja van benne, az is segít az éhhalál ellen.
2012. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthon tojás, csinálj rántottát. Ha van kenyér, egyél piritóst mondjuk lekvárral(ha az sincs, akkor tegyél rá amit találsz: vaj, méz...). Ha van búzadarátok, csinálj piritott búzadarát: kell hozzá 20dkg búzadara, 40dkg rama. Vegyél egy serpenyőt, a vajat tedd bele, ha megolvadt tedd bele a búzadarát is. Pirítsd meg amíg szép barnás nem lesz(olyan, mint egy sültebb zsemle). Ha ez megvan, tegyél hozzá vízet, hogy pont ellepje. Tegyél a serpenyőre egy fedőt, és hagyd, hogy beszívja a vizet a dara és megpuhuljon. Ha már kész van akkor szórj rá reszelt sajtot és petrezselymet, de ahogy kedved tartha úgy ízesítheted.

Isteni finom, jó étvágyat :) :D

2012. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
rakj ki egy tepsit háztartási kekszel reszelj almát engedd fel vizzel dobj bele cukrot, fahéjat 2 cs vanpudingport forrald fel és önts a háztartási kekszre majd hűtsd le:) nagyon finom és laktató:) ebben a nagy melegben meg különösen jó ha hűtőberakod
2012. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!