Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit sussek halam jelkepekent...

Mit sussek halam jelkepekent egy szamomra fontos ferfi embernek?

Figyelt kérdés
Maximalista vagyok, szeretnem ha nagyon finom lenne. O eleg sportos, es (mint a ferfiak tobbsege) nem szereti ha valami tul edes. Nagyon szereti a zenet, ezert gondoltam olyan zongora tortara. Egyeb latvanyos es finom otleteket varok. :)
2011. okt. 4. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

úgy utálom ha valaki ékezet nélkül ír

kétszer elkel olvasni egy nyomorult mondatot hogy megértse az ember

2011. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

:D

elkel = el kell !!!

Egyébként valószínű ilyen a billentyűzete!


Bocsi Kedves Kérdező!

Süti ötletem nincs!

2011. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hat a valaszokat nem koszi, ertelemszeruen, de a vedelmet koszi 2. :) Nyilvan azert irok igy, mert nincs ekezetem. Egyebkent sulyos fogyatekossaggal kell kuzdened ahhoz, hogy ne tudd kiolvasni, reven egy normal ember ezt is el tdjua osvalni....
2011. okt. 4. 20:04
 4/14 anonim ***** válasza:
A kókusz kocka nem nagyon édes. A pasik szeretik a kókuszt: A kókusz kockából összetudsz rakni 1 zongorát. A billenyüket pedig félbe vágott kockákbol kitudodd rakni. A bilennyünek szánt kockát ne teljesen márcsd be a csoki mázba ,hogy olyan legye nmint a fekete féhér bilenyüzet. Tuti ,hogy van fantáziád meg tudod csinálni.
2011. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én párom is hasonnló, ezért a répatortát, banánkenyeret, bögrés-mákost ajánlom. Ezeket megleket különleges tortaformákban csinálni és bevonhatod bármilyen krémmel.
2011. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

+

citromos krémmel


Szerintem teszeni fog neki :)

2011. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, nagyon jol hangzanak, most mar a boseg zavaraval kuzdok. :)
2011. okt. 5. 11:39
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

hát elég kínai lehet a billentyűzeted

és igen nehezem re esik elolvasni ékezet nélkül mer a normális ember ékezettel ír

2011. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Billentyuzetem eleg angol, reven angliaban vagyok, itt vasarolt geppel. Egyebkent nezz korul a szobadba, keress nehany cimket, es mazsolazd ki, hogy made in china. (segitek, "kinaban keszult") Talan megfogsz lepodni, de lassan mar mindent ok gyartanak. A tobbieknek koszonom, te meg szaladj lefekudni, anya merges lesz, holnap meg iskola.
2011. okt. 5. 20:31
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

hehe az enyim is kinai de a jobbik fajtábol

ja és még nincs késő meg nincs holnap suli

2011. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!