Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csirkemell nem fagyasztva...

Csirkemell nem fagyasztva meddig áll el sima hűtőben?

Figyelt kérdés

Kivettem a fagyasztóból a csirke mellett és egyből betettem a sima hűtőbe, de ma mégsem használom fel, majd talán kedden. Addig ott eláll, vagy fel kell ma használnom?

Köszönöm szépen :)


2009. júl. 19. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már csináltam így, a legalsó polcra tettem, és minden rendben volt. De igyekszem kerülni, mert nem ellenőrizzük bakteriológiailag :)), ki tudja, ki tudná garantálni? Ha annyival többet veszek ki, inkább másnap (a Te esetedben most: hétfőn) megcsinálom a kész ételt, ami hűtőben még egy napig (keddig) biztosan eláll.
2009. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább főzd-süsd meg ma, mert úgy még mindig jobban eláll. A két nap az határeset, és ha kedden mikor el akarnád készíteni, és kiderül, hogy megromlott, akkor dobhatod ki. A hűtőhőmérséklettől is függ, 3 fokon jobban eláll, mint 10 fokon.
2009. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.! Ha mégis kedden csinálom meg, beszámolok róla, hogy elállt-e :)
2009. júl. 19. 16:00
 4/6 anonim válasza:
hát ha levetted a lábát akkor sokáig eláll mert nem fog futkározni:D:D:D:D mondjuk akkor max üldögélni fog:D:D:D
2009. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régi bevált recept,hogy tekerd be a húst ecetes ruhába,az tartósítja.Használat előtt jól meg kell mosnod csak,nem fog érezni az ecet rajta.
2009. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, a humor-heroldnak is :D

Elállt a csirkecici és semmi baja nem volt :)

2009. júl. 21. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!