Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kóla nagyon egészségtelen?...

A kóla nagyon egészségtelen? A light is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 15:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
73%

épp az, hogy a light az sokkal egészségtelenebb, mert a cukjor legalább természetes anyag, nem úgy, mint a sok ízfokozó..


egyébként egészségtelen, de ha ritkán iszol, akkor azt mondják, egészséges, gyógyítja a gyomorproblémákat, hányingert csillapítja. egyébként nyugodtan ihatsz akár hetente-kéthetente, de ne litereket, hanem 1-2 pohárral!

2012. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Érdemes elolvasni az összetevőket. Aztán próbáld eldönteni.
2012. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen egészségtelen mindkettő.Nemcsak a cukor meg az édesítőszer miatt hanem egyéb egészségtelen adalékanyagok is vannak benne.Például kátrány.
2012. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

Döntsd el ebből: :d

Egyébként nagy ritkán szoktam inni, de olyan fura érzetű lesz utána a fogam, hogy hanyagolom a dolgot.


"A Coláról:


Vizsgáljuk meg a *-Cola-t. Az USA több államában a

rendőrség baleseti helyszínelői 2 gallon (kb. 7 liter ) Cola-t visznek magukkal, hogy a baleseteknél az úttestre

folyt vért azzal távolítsák el.


Ha egy steak-et egy tálba tesznek és Cola-val leöntik, két nap alatt feloldódik.


A WC kagyló tisztítása: önts bele egy dobozos Cola-t a

kagylóba és hagyd ezt az igazi(?) csodaszert(?) egy óráig hatni, utána öblítsd le. A kagyló maradéktalanul tiszta lesz.


Rozsdafoltok eltávolítása egy krómozott felületről: dörzsöld be a felületet egy Cola-ba áztatott alumíniumfóliával.


Egy berozsdásodott csavart könnyen meglazíthatsz, ha egy pár percig egy Cola-ba áztatott rongyot teszel rá.


Ha kenőanyagokat akarsz eltávolítani egy szövetből, önts bele a mosógépbe, a mosószer mellé egy doboz Cola-t, és futtasd le a programot.


Eltávolítja a szélvédő szennyeződéseit is."


[forrás: [link]

2012. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen és igen a válaszom.
2012. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tuti egészségtelen, többet árt mint használ. nekem annyiban segít, hogy ha olyat eszek akkor segít az emésztésben, és csak ilyenkor iszom.
2012. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvos, hogy a Light kólát lehet inni cukrosnak is.

De a rendes sima kóla sokkal finomabb mint a light kóla.

Ha már igazi kóla akkor csakis az igazi kóla ami nem light.

2012. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, most melyik mondatodban keressük a hasznos és új információt? Én nem találom!
2012. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mindkettő káros és rákkeltő hatású.
2012. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igen. a tesitanárom szokta mondani anno, hogy palack fél literes kola utan 20 pohár viz kell, hogy kitisztuljon a szervezetből.


egyébként coca cola és társait (még nesteat sem) nem iszok, mert nekem tul édes. egykortytol még szomjasabb vagyook, nem birom a cukros üditőket. az olcsobbak édesitősek, de azok meg gagyik.

2012. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!