Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen egyszerűbb koktélt...

Milyen egyszerűbb koktélt tudnék én is otthon elkészíteni?

Figyelt kérdés
Amihez ugy nem kellenek tulságosan extra hozzávalok
2009. júl. 20. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oroszmálna:) (4cl vodka+málnaszörp+szóda)
2009. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mojito: mentalevelet a pohárba teszed, összenyomod alaposan, teszel rá cukorszirupot (cukor vízben feloldva), belecsvarsz fél lime levét (ha nincs, jó a citrom is) a poharat 2/3-ig felöntöd ásványvízzel, a maradék 1/3-ot meg fehér rummal (ha nem fehér nem baj, jó a barna is) Jégkocka kell bele és egy-két szál egyben hagyott mentalevél. Kubában a pohár feléig ér a vizes mindenféle, a másik fele a rum.
2009. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cuba Libre: Coca-Cola, Bacardi rum (fehér) jég, szelet citrom.

Bloody Mary: paradicsomlé, tabasco és worchester szósz néhány cseppel, só, bors, vodka, zellerlevél, vagy szár.

Bacardi: (kicsit magyarosítva) 1 rész minőségi barnarum, 1 rész triple sec, citromlé, jég

Manhattan: whisky vermuttal, jéggel

White Lady: 2 rész gin, 1 rész triple sec, 1 rész citrom, jég.

Margarita: 2 rész tequila, 1 rész triple sec, 1 rész citrom, jég.

2009. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pezsgőkoktélok

mimóza: narancslé + pezsgő (kedvenc :))

2009. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg nem alkoholod koktélt szeretnél akkor tessék itt egy recept én találtam ki: összetevők, tej , mandarin, banán, alma, méz,fahéj, morzsolt szekfűszeg, és egy pár csepp citrom lé
2011. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!