Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik az az étel, amit nem...

Melyik az az étel, amit nem érdemes otthon elkészíteni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a mirelit, szinte olcsóbban jön ki és ugyanolyan finom.

Pl.: császármorzsa


2009. okt. 10. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mirelitben csak zöldségeket veszek,kész ételeket nem.Egyik sem olyan jó,mint amit otthon készítek.
2009. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, olcsóbb, de sokkal több felesleges vacak van benne, mintha te magad készítenéd.
2009. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak akkor veszünk készételt ha muszáj.Egyébként nagyon sok fölösleges szemét belekerül,az íze sem olyan mint ha mi csinálnánk itthon.

Fagyasztott kész terméket zöldség köretet szoktunk venni és frissensültet,halat ha gyors kaja kell és nincs itthon semmi akkor gombóc/derelye.

14/L

2009. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert tegnap ettünk császármorzsát, ami a Lidl-ben kapható. Teljesen olyan volt, mint amilyet én szoktam, de azt vagy 3/4 óráig kell kavargatni a tűzön.

Amúgy a nudli és a derelye is nagyon finom.

2009. okt. 10. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

(A császármorzsát, ha sütőben csinálod, akkor elég három-négyszer megkeverni)

Én sem szoktam mirelit készételt venni, nem tudom mi van a tésztában, a nudli, gombóc sem olyan mintha krumpli is lenne benne.

2009. okt. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!