Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Próbáltátok már elkészíteni...

Próbáltátok már elkészíteni otthon az Amerikában kedvelt Twinkie sütit?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy direkt ilyen "szettet" lehet kapni külföldön az otthoni sütéshez.Azt szeretném tudni, esetleg itthon is meg tudom-e a szerezni valahonnan.Fontos lenne..
2010. márc. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam erről a sütiről de utána néztem. Találtam egy linket és azt lefordítottam, de ott egy csomó csokis dolgot írt, viszont a képeket amiket találtam azok egyáltalán nem voltak csokisak! Most akkor? Ráadásul amit én találtam ahhoz nem kell olyan szett.
2010. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! [link] na itt van, hogy mi kellene, lehet csokis is meg sima, és vanília krém van benne, receptet találtam, csak úgy lenne jó ha rendesen olyan sütőformában tudnám megcsinálni.
2010. márc. 3. 22:01
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] és ilyen a bolti :)
2010. márc. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!