Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehetne, tudnák venni...

Hol lehetne, tudnák venni olcsóbban csirkemellet? 1590 kg-ja már a sparban is.

Figyelt kérdés
csirkemell,olcson
2012. aug. 12. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Már a spárban is?! Az mindig is a legdrágább hely volt.

Akciókat kell figyelni, teszkóban meg osanban.

Inkább a villámakcióknál engednek sokat, de az már elég határeset szokott lenni, minőségileg...

De néha beteszik sima akcióba is. Mondjuk sokkal akkor se olcsóbb, mert minden élelmiszernek egyre feljebb megy az ára.

2012. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem sok remény van rá.

Ez az új izmosítási, szálkásítási őrület a fiataloknál, amely szerint csak csirkemellet, esetleg sertéskarajt lehet ennei, teljesen felborította a korábbi árakat.


Ma már egy tisztességes csirkét nem tudsz venni, mert a melle ki van kanyarítva, és azt külön annyiért veheted meg, mint egyébként a csirke többi részét egyben. Őrület.

2012. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Ne csirkemellet vegyél,mert az a legroszabb hús,amit kapni lehet. Azért drága,mert divat azt venni.
2012. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Piacon szoktam venni csirkemell nyesedéket, 900ft körül van kilója.

Igaz, nem szép, de ha ragunak, vagy gyroshoz kell, amúgy is feldarabolnám.

2012. aug. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mázli kell szerintem hozzá, hogy sokkal olcsóbban ki tudj valahol fogni...... Az idei év nagyon-nagyon rossz a takarmány szempontjából, kukoricából úgy hallottam a termés talán a tavalyi 60%-a lesz csak, úgyhogy ezeknél az áraknál lesz még magasabb is a hús ára nem is olyan nagyon sokára, attól tartok........
2012. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
vagy gondoltam ilyen kis piacokon még lehet h leehetne olcsóbban kapni..tescoban is már 1400 körül van..igen gyúrózok és napi szinten kéne 1kg. :)
2012. aug. 12. 18:29
 7/14 A kérdező kommentje:
akcio van akkor meg alig van a pulton sosem tudtam ugy kifogni h legyen még....
2012. aug. 12. 18:30
 8/14 A kérdező kommentje:
van itt a szomszéd faluba ilyen csirke telep,elmegyek oda és bekopogok és hátha adnak majd :D
2012. aug. 12. 18:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi tegnap vettünk az aldiban, 1200 ft / kgért. Persze ez is csak azért volt ilyen olcsó mert aug.14-ig jó a hús. Viszont én ma megfőztem belőle az ebédet és el is fogyasztjuk, szóval nálunk ez lényegtelen volt jelen pillanatban, spóroltunk rajta kb. 400 ftot :)
2012. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az akciókat kell figyelni, és amikor akciós akkor venni többet, majd lefagyasztani. Így nem lesz semmi baja, s amikor kell, előtte való nap előveszed, hogy kiengedjen és másnap csinálhatod is. Amin még spórolni lehet, bár ehhez kell némi tapasztalat, ha csontos csirkemellett veszel és otthon kicsontozod, ez kicsit olcsóbb, mint a filé. A csontjából pedig nagyon finom zöldséglevest lehet csinálni.


Viszont sokkal olcsóbban sehol sem fogod tudni megvenni, szóval erre a napi 1 kg csirkemellre nagyon rá fog menni a pénztárcád.

2012. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!