Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csirkemellet párolni?

Hogyan kell csirkemellet párolni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemellből is lehet: [link]
2012. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy csíkokra vágom a csirkemellett, belerakom egy serpenyőbe, öntök alá vizet (nem sokat, nem kell ellepje), fűszerezem és így teszem fel főni. Kavargatom, mikor egy fakanállal ketté tudod vágni, akkor már megpuhult, az már jó. Ha elfővi a vizet, de még nem puhult meg, akkor persze pótold, de a csirkemell pár perc alatt elkészül.
2012. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. jan. 29. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha beleteszed a serpenyőbe (forró zsiradékra) hagyd fedő alatt kiengedni a saját levét. utána lehet pótolni, és fűszerezni. nagyon kevéske víz kell hozzá, mert hamar kész.

viszont gyorsan, melegen (pirosra sütve)el kell fogyasztani, mert hidegen visszakeményedik.

2012. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már kész :) finom lett,tettem bele egy kis fokhagymakrémet.Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 29. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!