Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok minél olcsóbban...

Hogyan tudok minél olcsóbban bevásárolni kaját? érdemes akciós újságok szerint vásárolni, vagy becsapósak lehetnek?

Figyelt kérdés
albérletben lakom, egyetemista lány vagyok. nem sok ösztöndíjat kapok, de igyekszem úgy vásárolni, hogy minél olcsóbban kijöjjek. ez eddig nem nagyon jött össze, úgyhogy most áttanulmányoztam az összes szórólapot, és kiírtam azokat az élelmiszereket, amiket ott vennék. Itthonról viszek vasárnap főtt kaját, ezt-azt, tehát nem sok mindent kell vennem, ha egy hétre megyek. Viszont van, amikor 2-3 hétig is ott vagyok, így főznöm is kell. Szerintetek melyik a legolcsóbb, és a legdrágább üzlet ezek közül, ti hol szerettek vásáolni? Spar, Penny, Tesco, Lidl, Coop, CBA.
2012. febr. 1. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

penny, lidl, esetleg tesco

ha vmi 1fizet-2kap vagy nagyon akciós abból érdemes többet venni

nagyobb adagokban megvenni, feldolgozni és lefagyasztani

2012. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!