Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a világ bizonyítottan...

Melyik a világ bizonyítottan legrosszabb vagy legolcsóbb csokija?

Figyelt kérdés
Gólyatáborba kell vinni,lehet lesz vele valami feladatunk:D Szerintem a legrosszabb csoki az az Americana/Tesco-s. Szerintetek?
2009. júl. 23. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Americana, Derby, meeeeg az ilyen oldschool noname Tesco, Auchan, Penny Market csokik :)
2009. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
americana... de elobb olvasszátok fel a napon és tegyétek be a hűtőbe és olyan undorítóan fog kinézni, h "öröm" lesz nézni XD
2009. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél tortabevonót! Nincs annál szarabb, mikor rátapad a szájpadlásodra..... A kék csomagolású tescos csoki szerintem finom. Én a cba-ban vettem valami 90-ft-os karamellás táblás csokit, iszonyú volt. De az is jó ilyen "bulira" ha veszel valami szar minőségű nápolyit, kibontva hagyod, de ne úgy hogy száraz legyen, borzalmas lesz az is! :D

Régen én is benne voltam ilyen bulikban....

2009. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon rosszat akarsz, akkor ezekből vegyél, de kókuszosokat. Borzasztó, ahogy ropog az ember foga alatt:D

Egyébként ha nem feltétlen kell táblás, akkor nagyon jók azok az olcsó kicsi csokik, banános, meggyes, ehetetlenek:)

2009. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A tortabevonó finoom:D Köszönöm a válaszokat,még írjon akinek van ötlete:D
2009. júl. 23. 14:33
 6/20 anonim válasza:
78%
Marcipános csokik sz#rok :/
2009. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
huh én a tescoban láttam 2 hete egy 24FT os citromos nápolyis csokit, de nem ilyen kicsi rágóméretű hanem elég nagy,csak kva szar lehet azért olyan olcsóXDDD
2009. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj a tortabevonóval? A Katica bevonó (az étcsoki és a tejcsoki is) világbajnok, ha látom, mindig veszek magamnak :)


A postákon lehet kapni bűnrossz csokit.

2009. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom már melyik volt, de egyszer este nagyon megkívántam a nutellát. Nem kaptam és vettem helyette valami nugátos sz@r mogyorókrémet. Ezek közt érdemes körül nézni, annyira borzalmas íze volt, hogy még a kanalt is kidobtam, amivel beleettem.
2009. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Americana csokik közül az ananászos a legeslegszarabb fuuuj!két hétig éreztem az izét a számba!undoritoan rosz
2009. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!