Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a világ bizonyítottan...

Melyik a világ bizonyítottan legrosszabb vagy legolcsóbb csokija?

Figyelt kérdés
Gólyatáborba kell vinni,lehet lesz vele valami feladatunk:D Szerintem a legrosszabb csoki az az Americana/Tesco-s. Szerintetek?
2009. júl. 23. 14:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
a Coopban van egy rohadt rossz ízű táblás csoki... aaaa.. Egyszer vettem, többet soha. Mintha vajat ennék, felkenődik a szájpadlásodra.. Lol. de nagyon szar :D Vegyél ilyen nagyon ratyi 10-15%os csokikat, ezeknek semmi ízűk, olyat vegyél ami 100ft alatt van :D:D
2009. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
attól még hogy pennys lild-s tescos attól még lehet jó nem az számít hogy minél drágább annál jobb
2009. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a pennybe drinky vagy nemtudom milyen táblás csoki van kb 99fté de nagyonjo ize van.. nekem a tescos epres is izlik. meg a tesco málnás csoki, nembiztos h pont tesco a márka de ottlehet kapni kb 100-110 ft körül van a 100gos tábla
2009. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem szoktam az alapján fikázni egy csokit hogy milyen a márkája,egyszer vettem kb.100 ft-ért egy tesco saját márkás csokit és elég rossz íze volt. mintha meggyes és kicsit avas lett volna,szóval nem volt valami finom:D
2009. júl. 23. 15:20
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az Americanát szeretem. De a kókuszos Derbyt senkinek nem ajánlom... Egy szelet csoki itt hevert az asztalomon 2 hétig, nem bírtam megenni :D
2009. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg mi van a csokipapírra írva, ha az, hogy kakaós tejbevonómassza vagy valami ilyesmi, akkor biztos, hogy bűn rossz.És gyakran veszek tesco táblás csokit, sztem nagyon finom.
2009. júl. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Tesco gazdaságos ízű csoki a legrosszabb!
2010. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nos amit én életemben legrosszabb csokit ettem az a Jackpot csoki( 8%-kos kakaó tartalom )...gondolhatjátok milyen....uhhh fúj

még a szagától is hányok....annyira mű íze van...vagy olyan mintha valamilyen poros helységben tartották volna kibontva... !

2010. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amik nálam a legalja:

-vmi Lady vagy mi bonbon desszert... öcsém vette szülinapomra, hát egy harapás után köptem ki, csokit életében nem látott, de sztem avas is volt

-ilyen 100 Ft-os táblás csokik a kínai boltban, főleg a töltöttek, vmi beazonosíthatatlan, ízetlen massza van bennük

-bevonós mikulás/nyuszicsoki

2015. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Süle Dominik ***** válasza:
Az epres Derby nem rossz. De az Americana borzaztó különösen a gyerek változat bleeeeh. Legjobb a Tibi csoki
2016. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!