Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Termelői tejet muszáj forralni?

Termelői tejet muszáj forralni?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy liter termelői tejet. Attól, amelyik autójának az oldalán egy copfos lány mosolyog. Az volt kiírva, hogy fogyasztás előtt fel kell forralni. Mi van ha nem teszem meg? (nincs rá lehetőségem a munkahelyemen) Lehet valami bajom tőle? Valakinek tapasztalata?
2009. júl. 24. 09:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy vihart kavar! :D Én végül megittam forralás nélkül és még élek. De lehet holnap majd meghalok :D Mindegy, veszélyesen élek:D:D:D
2009. júl. 25. 16:14
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát..veszélyesen élünk :):)


A forralt tejnek olyan kiscsoport íze van. Csak beleáztatott kenyérrel tudom elképzelni.

2009. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nincs semmi baj a forralt tejjel (bár mi is forralatlanul isszuk évek óta), és még mindig jobb, mintha bolti vackot innál. Észrevettétek, hogy a bolti tejek nem tudnak megsavanyodni, hanem keserűek lesznek, ha már nem jók?

Szóval akkor melyik is az igazi és melyik a mű????

A tartós "tej"től viszont Isten óvjon mindenkit!!!!!!!!!!

2010. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!