Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb étel vagy rágcsa, amit valaha ettél?

Figyelt kérdés

Múltkor megkínáltak egy, a forró olaj hatására megnövő és megsülő chips-szel... hát én még annyira olajos és műanyag ízű dolgot még nem ettem :S

A kérdés adott, nektek mi volt a legrosszabb élményetek?


2012. szept. 2. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Amikor Pesten valamelyik mekiben vásároltam valami förmedvényt mert éhes voltam. Még a sültkrumpli is a kukában landolt!

Még szerencsére volt a busz indulásig annyi időm, hogy a közeli üzletben vettem kiflit, sajtot, és a buszon hazafelé megzabáltam. :))))

2012. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

nassonivalóba főleg az édesekbe az ilyen vajas kakaós masszás dolgoktól kiráz a hideg :S

meg a nagyon olcsó ropik

olcsó gumicukor/fáj tőle a fogam/

stb.

2012. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hű, ez így ebben a formában eléggé tág. Ha főtt étel is belevehető, akkor a menzás kaják közül jó pár versenyző van, talán a rizottó a befutó.

Egyszer ettem vendégségben porból készült törtkrumplit, az is felért egy rémálommal. Na meg a zacskós levesek.

Az édességek közül a bolti habos, csokis sütiktől vagyok rosszul, nekem nagyon tömények.

Az egyéb nassolni valókkal nem vagyok képben, néha veszek ropit vagy háztartási kekszet, esetleg valamilyen magot, szóval...

De alapjáraton a nagyon a műanyag ill. nagyon édes ételeket nem szeretem, ha tehetem elkerülöm őket.

2012. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

vadas, pacal

az ilyen kakaókrémes nápolyik, de nem azok a sötétek hanem a szürkébb

négercsók

pirosarany

kakasnyalóka

2012. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból sem vagyok oda a gombáért, de egyszer nagyon csúnyán elrontott gombás tésztát ettem, azóta is kiráz tőle a hideg!:/ A tökfőzeléket sem vagyok képes letuszkolni a torkomon, de tiszteletben tartom, hogy mások szeretik. Sós nasik közül csak a pogácsát szeretem, édességek közül SZINTE mindent, sajnos.:(
2012. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer megörültem némi nassolnivalónak egy ismerősnél, de bele sem gondoltam mi az, csak bekaptam.

Valami édes keksz volt, olíva bogyó és benne valami paprikás krém. Na az olíva bogyónak a szagát sem bírom azóta elviselni, az borzalmas élményt nyújtott, alig bírtam lenyelni.


Tavaly Törökországban voltam 6 hetet és megmutattak minden helyi ételt, megkóstoltatták velem az összeset én pedig készségesen álltam elébe. Vannak valami olajban sült édes golyóik (olyasmi mint nálunk a fánk csak falatok). Nagyon finom volt, szó se róla, rögtön kaptam egy kis tálkával. Éreztem én, hogy tocsog valamiben, ahogy ráharaptam "levedzett", de mivel édes és nem olaj állagú lé volt, gondoltam nem probléma.

Hát éjszaka azt álmodtam, hogy a tengeren vagyok egy hajón és vihar van, hullámzunk, a gyomrom meg felfordult. Meg is lett az eredménye, onnantól kezdve a wc volt az alvó társam, jó kis gyomorrontást kaptam. Szerencsére 4-5 óra alatt alul fölül távozott minden, de én annyira beteg szerintem 10 éve nem voltam, úgyhogy az volt életem legrosszabb kajája amit ettem és többet az életben nem vállalnám be! Most csak hogy visszagondolok rá a hányinger kerülget.

2012. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Licsi!!!
2012. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lidl-ben kapható néha valami kínai rágcsa (mix). Az összesnek ami benne van undorító íze van...


Kérdező erre gondolsz: [link]

én ezeket nagyon imádom :)) de mi nem fritőzben sütjük, hanem serpenyőben, és kevés olajjal, + ami még rajta van lecsepegtetjük, és így nagyon jó :)

Ha épp tartok 1 napot, mikor nem fogyózok, akkor aznap tutira eszek ilyet is :D

2012. szept. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kocsonya, és egy odakozmált tejbegríz. Meg még a 8 évig az iskolai sodexos kaja. Na hát azok is... például olyan húsleves, ami egy darab tészta nem került...
2012. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük:

-bármi, ami kávés vagy marcipános (gyümölcsízzel kevert marcipán még elmegy, de a sima marcipán...), az alapjáraton hányingert nálam, már a szaguk is

-egyszer kínáltak vmi tuti romlot pincepörkölttel

-fagyiból ettem már romlottgyanús kókuszos és epres-joghurtos fagyit

-vmi toffeelikőrös cuccal is megkínáltak, abból egy harapás is nagyon gejl és művien édes volt

-ezek a Lady meg ilyen tényleg legolcsóbb csokibonbonok... még a bevonós Mikulás-csoki is jobb nála, pedig az is hányinger

2015. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!