Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb hambi amit ettetek a Mekiben/Burger Kingben?

Figyelt kérdés

Múltkor ettem olyan retro burgert a Mekiben. Borzalmas volt :S Tele volt mustárral, és szétcsípte a számat a rengeteg mustár és csalamádé kombó :S

És nektek mi volt a legrosszabb élményetek?


2012. márc. 25. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszer a mekiben vettem egy sajtburgert. Már az eladó nemtörődömsége is zavart, de utána a sajtburger...

Olyan volt mintha újból fel lett volna melegítve. Azóta kerülöm is a mekit.

2012. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik, nem ettem még a mekiben nem borzasztó kaját.
2012. márc. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer ettem sajtburgert.

a) sima zsömlében adták, nem szezámosban

b) olyan volt, mint mikor a szárazabb zsömléből mikrós szendót készítek, h felpuhuljon, de a végére már ilyen "nyúlós-ragadós" lesz.

2012. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A Mekiben a szendvicseket nem melegítik újra, mindig frissen készítik. Sőt, ha 5-10-percig nem adják el akkor ki is dobják.

Amúgy a sajtburgert az sima zsemlében szokták adni és nem szezámmagosban.

A retro burger pedig finom.

Eddig sosem volt rossz tapasztalatom se a Mekinél, se a Burger Kingben. :)

2012. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem minden mekis és társai hambik rosszak. két harapás az egész, és benne van egy gusztustalan uborka. inkább veszek a ut széli hambisban, ahol teletömik káposztával meg más zöldségekkel, és nem két harápás az egész. sokkal finomabb.
2012. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem se egy nagy élmény egyik se, de a legrosszabb a burgeres rodeo valami szenya volt, hát kevés olyan ocsmány kaját ettem eddig. :D de haverom meg oda van érte, hát ez ilyen. :D
2012. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, a retro túl csípős mustáros volt
2012. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amibe a szakács csipát rakott...
2012. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy rossz élményem>< (de mondjuk ez érthető is)

Osztálykiránduláson voltunk és visszafelé bementünk a Mekibe. Vettem egy McRoyal hambit rá ilyen áfonyás desszertet, sültkrumplit, colát aztán a földszinten (amikor mászkálhattunk) vettem egy fagyit(zöldalmás asszem). Na ettöl 2napig rosszul voltam...Többet nem is megyek mekibeXD

2014. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!