Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lejárt szavatosságú romlandó...

Amore kérdése:

Lejárt szavatosságú romlandó élelmiszer. Kinek mi a véleménye erről? A többi lent.

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek a családommal tolna megyében,itt vásárlás szempontjából nincs sok lehetőség.A minap a kisboltba (ahova már egy ideje járunk)lejárt szavatosságú csomagolt lecsókolbászt kaptunk,persze otthon vettük észre.

Visszavittem és kicserélték de az üzletvezető hölgynek nem nagyon tetszett a dolog.Persze hozzá kell tennem a hölgyet elég régóta ismerem(együtt nőttünk fel).Azért próbáltam emberi hangon intézni az ügyet.Azóta nagyot estem a szemükben,nem úgy néznek rém mint előtte.De mivel nem kértek meg hogy többet ne menjek oda ezért még járok oda.Ezért kicsit bánt a dolog és érdekelne ki hogyan intézte volna a dolgot?



2012. szept. 5. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán feljelentheted volna a boltot, lejárt dolgot tilos eladni, és kötelesek visszavenni.
2012. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam az üzletvezető(tulajdonos)hölgyet régóta ismerem együtt nőttünk fel.Visszavittem kicserélték.Csak azóta mintha meg sem ismerne holott én nem tehettem semmiről.Ez egy kis falu mindenki ismeri egymást!
2012. szept. 5. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy nekik áll feljebb? Vicces...

Nem is tehettél volna mást, nem lehet minden felett szemet hunyni.


Nagyon szánalmas a nő, hogy amiatt téged néz le, mert ő romlott árut adott neked. A te szemedben kellett volna nekik esniük.

2012. szept. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől korrektebb nem is lehettél volna. Első körben én is így intéztem volna. A hozzáállásuk eléggé érdekes. Ne bántson a dolog, nem te vagy a hibás, nem neked kellene rosszul érezned magad.
2012. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!