Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti megennétek a macskát?

Ti megennétek a macskát?

Figyelt kérdés

Vagy megkóstolnátok?

Nálunk egy aranyos háziállat, de máshol eszik, szóval gondolom rossz nem lehet, esetleg a tudat, hogy mégiscsak macska! De Indiában meg a tehenet nem eszik, szóval egyik nép kultúrája sem jó, vagy rossz, mindenütt más és más a normális. De TI hogy vagytok vele?


2012. szept. 13. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem tudnék elvonatkoztatni a tudattól, hogy egy cicát eszek.
2012. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Látom megoszlanak a vélemények. Nem arra gondoltam, hogy valaki éhezik, és csak egy macskát tesznek elé, hanem normál körülmények közt. Amúgy én is megenném, sok más állatot is megesznek, a macska se kivétel, csak mi nem vagyunk hozzászokva.
2012. szept. 13. 22:52
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak akad valakinek itt egy macskája, amivel kipróbálhatnánk... én benne lennék! Ne haljak már meg úgy, hogy nem ettem macskát!
2012. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát most mit mondjak, antropológus vagyok (kulturális antropológia), a kutatási módszer a résztvevő megfigyelés, szakmai követelmény, hogy be kell illeszkedni az adott, vizsgált kultúrába, ez különösen igaz akkor, ha a sajátunktól jelentősen eltér. Ha olyan helyen kutatnék, megenném a macskát. Nem örülnék neki, hogy azt kell ennem, mert imádom őket, de ez a szakmámmal jár. De ha szakmán kívül kerülnék kapcsolatba macskából készült, akkor nem enném meg (az élet-halál helyzetről most nem beszélek).
2012. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

normál helyzetben biztos, hogy nem enném meg, se a kutyát, se lovat.

a nyulat is emlitette valaki, én azt szeretem, valamiért avval nincs bajom.

2012. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Eleve nem lehet a macska és a nyúl húsa hasonló, hisz az egyik növényevő, nyúlalakú, a másik ragadozó.
2012. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
a kutyát én sem! A nyúl az finom, lóból készült kolbászt már ettem (szeretem a lovakat én is nagyon), a macskát is megenném, csak a kutyát nem.
2012. szept. 15. 14:14
 18/21 anonim ***** válasza:
Én a kutyát is megenném, ugyan már, miért ne? Csak nem valami férges kóbor kutyából csinálják.
2012. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát én meg a kutyát hamarabb megenném mint a macskát
2012. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én egyébként se rajongok a húsért (nem vagyok vegás, csak simán nem szeretem az ízét), de nekem kicsi korom óta mindig voltak cicáim, velük nőttem fel, együtt aludtunk, nagyon szeretem őket, szóval biztos nem ennék macskából készült ételt.
2012. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!