Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha molylepkék szálltak be a...

Ha molylepkék szálltak be a konyhaszekrénybe, akkor onnét érdemesebbb mindent kidobálni? Vagy csak azt, amin látni, hogy rossz (ragacsos, nyíves)?

Figyelt kérdés

Ha pl.a lisztet átszitálom ,és jo.Akkor is lehetnek benne peték? Vagy, ha most veszek üzletbe lisztet és átszitálom,akkor az biztos, hogy jo.

Vagy ,ha nem lisztet bármi mást.Ha most felbontom,ugy néz ki ,hogy jo,két hét mulva meg elmászik,akkor már lehettek benne peték?

Amugy, ha petéket már bele rakták,azt látni?



#molylepkék
2012. szept. 14. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont a minap bogarasodott be a lisztem.

Elsőnek a tetején pici bogarak mászkáltak, ahogy lejjebb értem már barna kis lárvák is voltak benne.

Úgy hajítottam ki mint a sicc.

Pakolj ki mindent a szekrényből és ha lehet forró fertőtlenítős vízzel mosd át.

Régen úgy csinálták ami gyanús azt 1 napra fagyasztóba tették.

Mindenféleképpen keresd meg a főhadiszállást!

Esetleg levendulát tegyél utána a szekrénybe egy kis időre.

2012. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, amit az 1. írt + lehet kapni élelmiszer-moly elleni csapdát is. Érdemes berakni a konyhaszekrénybe.
2012. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csapda van.Csak azon gondolkodom,nem e lenne jobb,ha onnét mindent kidobálnák.Vagy a gyanusakat beteszem fagyasztoba?
2012. szept. 15. 06:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ott már minden gyanus.Az is ,amibe nem látok semmit.
2012. szept. 15. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!