Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban csokit venni? Tesco? Lidl? "Százas" bolt? Úgy általában, hol a legolcsóbb a csoki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Az ár számít, vagy az is, hogy jó csoki legyen? Mert az Aldiban, Lidl-ben nagyon jó minőségű, 75-80%-os csokikat is vehetsz. 10 deka 300 forint körül van. A százas boltokban persze olcsóbb, de az sokszor nem is csoki, csak úgy hívják :)
2012. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Tecsóban meg ilyen ilyen helyeken a noname vackok a legolcsóbbak, meg a saját márkás cuccok. De sok jóra annyi pénzért ne számíts. Miért keresel olcsó csokit?
2012. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap vettem a lidl-ben 160 ft-ért étcsokit ami egyáltalán nem gagyi, tök finom és asszem 50 vagy 54% kakaó van benne. Ez nem olyan nagyon sok, de 160ért simán megéri és még finom is. 70%-os asszem 240-ért volt. Tejcsoki is 160 körül, az is finom.
2012. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 110 ft körül (utoljára legalábbis annyiért vettem) lehet kapni a Lidlben nagyonfinom csokit. FirstNice a márka, és tényleg szuperjó. Mindig ebből csinálok sütit :)
2012. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha Budapesten járok, ún. "illatszer-vegyiáru-édesség diszkont"-okba szoktam menni. Például a Múzeum körúton van egy, kb. a múzeummal szemben (kicsit közelebb a Kálvinhoz, mint az Astoriához).

Attól függ, mit szeretnél. Láttam már remek áron finom dolgokat.

2012. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A napokban vettem tescos táblacsokit, és hát nem a legfinomabb, de ha nem simát hanem pl mogyorósat veszel akkor az egész ehető, olyan 107ft volt talán?!

Viszont ugyanitt tescoban találtam rá a Ryelands-ra, elég sok féle ízben van(menta, tejcsoki,mogyoró,karamella,skittles), 149 és nagyon finomak.

2012. szept. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

minr már irták szerintem is a legfinomabb a Lildös FirstNice mindegyik ízben( epres,mogyorós, étcsokis,tej)

és igen vannak nagyon jó minőségűek még ott , a Tescos csokik közül csaak tényleg a fehércsokii skittles darabokkal meg a mentás a finom

2012. szept. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én most a Sparban vettem nagyon finom tejcsokit, egy tábla 160 ft volt. Sparos csoki volt...
2012. szept. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

IGeeen sparos csoki tényleg finom, olyasmi mint boci ( talán nekem jobban is ízlik )

Fehércsokija is fini

2012. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Én nem táblásra, hanem inkább szelet csokikra gondoltam, amik nem túl nagyok. Pinata-ba szeretnék pakolni, de nem sok pénz van rá, de azért nem szeretnék sz@rt venni.... :(
2012. szept. 18. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!