Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretném kipróbálni a pillecu...

Szeretném kipróbálni a pillecukor sütést, de úgy hallottam h nem akármilyen pillecukor kell ehhez. Esetleg tudnátok ajánlani sütéshez valót, ami pl megtalálható tesco, spar, lidl? (ezek a boltok vannak a környékemen)

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
tökmindegy hogy milyen pillecukor, én is sütöm, felszúrom nagyobb pálcákra és megsütöm...és kész
2012. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Lidl-ben és Tesco-ban szoktam látni. Ilyen zacsiban szokott lenni: [link]

Viszont ha jól emlékszem elég drága ahhoz képest, amennyi van benne. Én amúgy magam szoktam csinálni, van egy csomó recept a neten, nem oylan nehéz megcsinálni és szerintem sokkal finomabb is úgy

2012. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én fogpiszkálora szurom a sima pillecukrot és gáztüzhely felett megsütöm...imádom...szerintem tök mindegy milyen a pillecukor...pille az pille...

23L

2012. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a lidl-ben kapható sztemis drága meg azthiszem azt csak akkor lehet kapni amikor amerikai hetek vannak, úgyhogy szerintem megcsinálom saját magam. esetleg bevált recepteket küldhetne valaki:)
2012. aug. 17. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ez alapján szoktam csinálni: [link]


Csak én nem szoktam szinesíteni:)

2012. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan pillecukor kell amit linkeltek is.

Fehér színű, hengeres formájú.

Lidl-ben nem olyan drága szerintem ahhoz képest.

Lidl-ben akkor szokott lenni mikor Amerikai hetek vannak.

De néha az Amerikai heteken kívül is szokott lenni.

Szóval ott is bármikor tudsz venni.

Metroban is van.

A Tescoban pedig mindig van. Na ott a drága ahhoz képest, hogy mennyi van a zacskóban. A Tescoban a külföldi kajás polcon van ilyen pillecukor.

Azt hiszem a Lidl-s az olyan 200-300-ft környékén van.

A Tescos meg olyan 400-500-600-ft-os.

Szóval vedd meg a Lidl-ben.

Szerintem a Lidl-sben ár arány értékében jó sok van benne, megéri.

Én is ott szoktam venni.

Van is itthon belőle két zacskóval is.

2012. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!