Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kedvenc házi készítésü szendvi...

Kedvenc házi készítésü szendvicsed?

Figyelt kérdés

Nekem a farsangi szendvics.

Felénk azért hivják ezt farsangi szendvicsnek mert farsang idejére jön le a füstölöről a házi kolbász...

Vajas kenyér rá a házi kolbász erre csemege ubi ,majd jó sok reszelt sajt ...


2012. szept. 21. 08:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vaj,csirkemell sonka,intenzivebb ízű kolbász,paradicsom,savanyúuborka,füstölt sajt,pár csepp pizzakrém
2012. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
magyaros vajkrém, rajta orsi tavaszi felvágott, csemegeuborka, paradicsom, hegyes paprika..:D
2012. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mikróba tányéron párizsi vagy szalámi, rá sajt, utána forrón rátenni egy szelet vajaskenyérre.
2012. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vaj, sültszalonna, hagyma, tükörtojás, majonéz.
2012. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kalács - vaj - téliszalámi

És hozzá egy nagy bögre kakaó :)

2012. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

római melegszendvics

nyammmmm

2012. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Vladislav83 ***** válasza:
100%
Magos szemle, vaj, érett sonka, sajt, citromkarika.
2012. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Két kedvencem van, mindkettő sajtos stangliból vagy császárzsömléből a legjobb.


Margarin, csípős paprikás szalámi, csípős zöldpaprika, pár karika mozzarella sajt, só.


Margarin, füstölt-főtt sonka (házi, leginkább húsvét idején) pár karika főtt tojás, csemege vagy kovászos uborka (házi), trappista sajt, só.


Mindkettőt rögtön készítés után megeszem, mert különben már nem szeretem, a mozzarellától és az uborkától elázik egy idő után, akármennyire is teszem középre. Ha a szendvicsek elvitelre készülnek, kihagyom belőlük a két fenti hozzávalót, hogy ne ázzon szét, úgy nem szeretem már. Az elsőbe elvitel esetén vagy nem teszek sajtot, vagy csak trappistát.


De szeretem a kencét is, ami a maradék főtt sonka ledarálva és kikeverve vajjal.

2012. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a tormás-vajas-sonkás-sajtos molnárkát egy szelet fejessalátával.
2012. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajtos kiflit megkenem sós margarinnal, rá jégsaláta retek, kígyó ubi, paradicsom, paprika és sonka/tarja. Tetejére melegszendvics sajt és majonéz. Ízlés szerint savanyú uborkával, vagy csípős paprikával. Nem egy olcsó, és gyors szendvics de isteni meleg teával.
2012. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!