Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Coca Cola Zero nem hizlal?...

A Coca Cola Zero nem hizlal? Csak mert nincs benne se zsír se cukor.

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
lenyomja a vércukorszintet, és 1, éhségérzetet okoz, végül pedig úgyis kifosztod a hűtőt, 2, éhezést idéz elő, minek következtében a szervezet gőzerővel fog raqktározni. Kerüld az édesítőszert, akkor inkább cukorból egyél egy keveset, lehetőleg elosztva a nap folyamán.
2012. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem nyomja le a vércukorszintemet, fel se emeli, és nem is okoz éhségérzetet...

Nem hizlal, viszont teli van mesterséges anyaggal.

2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

csak (tovább) növeli az esélyét hogy rákos legyél, mint az összes többi mű édesítő és adalék amit sokmindenbe beletesznek.

én a teljesen sima klasszikus coca-colat iszom, hamár fekete-vizet akarok inni, abban semmi más nincs mint víz (ez eddig tiszta) cukor (természetes anyag, sokkal kevésbé káros mint bármely édesítő, és az íze is jobb) meg néhány aroma (ami meg mindenben van, kitudja miből). szóval az is egészségtelen ha egész nap azt issza valaki, de 1-1 alkalommal nem árthat...

(gyümléből is a cukrosat vadászom, sajnos egyre többen van aszpartám, ami bizonyítottan rákkeltő)

2012. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jahm annak könnyű, aki nem cukorbeteg...
2012. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem hizlal mert nincs benne cukor, ami szénhidrát.

De az édesítőszerek meg károsak.

Aszpartám.

Inkább igyál rendes sima Coca Colát, de mértékkel.

Amúgy nekem az dietetikus orvos mondta, hogy light colát lehet inni meg light termékeket, dehát ez az orvos is egy nagy h... volt.

Mert abban meg mindenféle mesterséges, rákkeltő anyag van, meg mindenféle cucc, szóval az meg még jobban nem egészséges.

Szerintem mindenből lehet fogyasztani csak mértékkel.

2012. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igyál vizet
2012. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!