Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mivel lepnétek meg a...

Ti mivel lepnétek meg a párotok? Fiúk minek örülnétek? A páromat megszeretném lepni egy kis romantikus vacsival de nincs ötletem h mit főzhetnék neki?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. 20/L

2012. szept. 29. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

steak húst tudsz csinálni? annak minden pasi örül:)

De - az én páromat kitapasztalva - nagyjából mindegy, csak finom legyen, hús legyen, és én csináljam:))

2012. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne, ha tudnánk, hogy mi az, amit szeret, és mi az, amit kizárhatunk. Pl. ha én meglepném a páromat, 100%, hogy tejszínes-gombás-sajtos ragu alatt sült húst (méghozzá csirkemellet) készítenék neki rizzsel, desszertnek pedig csokis brownie-t, vaníliafagyival. Ha italt is tervezek, akkor az valami édes vörösbor, talán szamócabor. Mert tudom, hogy ezeket szereti a legjobban.

De egy csomó ember nem szereti a csirkemellet, mert szerintük száraz és ehetetlen, vagy épp nem eszik meg a gombát, stb... Szóval, ha írsz pár dolgot, mit szeret, mit nem, könnyebben tudunk segíteni. :)


Ha tetszik az általam leírt menü, annak is szívesen leírom a pontos receptjét.

2012. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vmi csirkemell és sütilehet bármilyen csak édes legyen, +vmi saláta féle + vmilyen köret az is mindegy h mi:D
2012. szept. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!