Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel mossák át a kétes húst...

Mivel mossák át a kétes húst a multikba?

Figyelt kérdés
Ma vettem csirkét és főztem egy csirkés zöldborsó levest és a szagán semmit nem lehetett érezni de az íze förtelmes volt. Éreztem hogy baj van de mielőtt megszólaltam volna a párom megkérdezte hogy ez a hús nincs átmosva? Nem leszünk betegek?
2012. okt. 2. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ecetes vizbe szokták beáztatni.Sajnos, nagyon sokan élnek vele.
2012. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez most nem ecet és nem hipó hanem valami más!De nem jövök rá hogy mi.A hús ízén érezhető volt hogy fáradt a hús,az a tipikus romlani készülő.Már ittunk rá egy pálinkát de az íz nem nagyon távozik....
2012. okt. 2. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam pár hónapot egy áruházban és ott ecetes vízben kellett átmosnunk a penészes sonkát és hasonlókat . Tehát a kérdésre válaszolva ecetes vízben mossák át azért hogy elvegye a szagát . Vegyszert nem szoktak használni úgyhogy szerintem a romlott hús ízét érezheted .
2012. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 intrepid ***** válasza:
Teli pofával dicsekedett nekem hentes, aki már nem abban a szakmában dolgozott, hogy a sertést sós - ecetes vízzel mosták, áztatták, a marhát meg hipermangános vízben. Nem tetszett neki, mikor azt kivántam, hogy az édesanyját is egyszer etessék meg ilyen hússal. Azért a második pofon után lenyugodott.
2012. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ecetes, vagy citromsavas vízbe áztatják (az utóbbi hatékonyabb, de drágább)

Nem lesz bajotok, de én a helyetekben nyomnék még egy pálinkát - biztos, ami biztos:)

2012. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szabad megtudni hol vetted a húst?
2012. okt. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A híres Tescóban!Az újbudaiban.Nem lettünk betegek szerencsére de pálinka után is lehetett érezni a kellemetlen ízt.Megfogadtam már hogy ott soha többé nem veszek húst,de az Auchanban is jártam már így.
2012. okt. 3. 07:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ez is onnan van:


[link]


Én a helyetekben inkább máshol vásárolnék.. :(

2012. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Borzasztó mi megy ott!
2012. okt. 5. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!