Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti hányszor, mit és mennyit...

Ti hányszor, mit és mennyit esztek 1 nap?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyit kell ennem,ha hízásra hajlamos vagyok,de imádok enni és szeretném megtartani az alakom?

Egy 17 éves lány kb. mennyit eszik? Mivel gyorsíthatnám az anyagcserémet?



2012. okt. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
sportolj rendszeresen és akkor ehetsz többet.
2012. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

paradicsommal


én 2x eszek egy nap, mindig az éppen aktuális menüt, ma rántott husi volt sült krumplival

2012. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Korábban napi 3x, most hogy dolgozok 2x., a melóhelyen egy szendvicset, utána itthon egy tányér főtt ételt. Ma sajtos tejfölös tésztát. De ez sem nagy mennyiség.

Nem tudom, amióta elkezdtem dolgozni, pont, hogy nem éhesebb vagyok a több mozgástól, hanem fordítva. Nem is tudok ettől többet legyűrni... Esetleg pluszban valami gyümölcs, max. 1-2 szem.

De ne egyél annyira keveset mint én.

Az anyagcserédet a rostdús ételekkel gyorsíthatod.

Arra figyelj oda, hogy egyél zöldséget, gyümölcsöt, tejtermékeket, a sovány húsokat részesítsd előnyben, meg a halat. A szénhidrátot kerüld, főleg a fehérkenyeret, péksüteményeket. Na meg mindenféle cukros nassolnivalót, meg a chipseket és társaikat.

Mindezek mellé mozgás, mozgás és mozgás.

2012. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bumbi02 ***** válasza:
Régen, míg gimnazista voltam, és heti rendszerességgel mozogtam, napi 5-6x is ettem, és sokat, miután vége lett giminek folytattam ugyanezt, akkor elkezdett meglátszani hogy ez több a kelleténél, most megint mozgás mellett eszek, de csak napi 3x sokat.
2012. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Liszterzekeny vagyok,ugyh nem eszem gabonafeleket.
2012. okt. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!