Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kollégisták, hányszor esztek...

Kollégisták, hányszor esztek egy nap?

Figyelt kérdés

A szobatársam szerint kb minden egyetemista napi 1-2x kajál, általában tésztát vagy krumplit. Ti is így vagytok vele?


Mennyi egy hétre a kajapénzed?


2011. máj. 5. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Én általában egyszer eszem. Estefelé. Heti 1500 jut kajára.
2011. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

nem vagyok kollégista,albérletben lakom 4 másik emberkével,naponta 3x eszek általában,van amikor csak egyszer van amikor többször ha nem megyek sehová:)

minden hétvégén hazamegyek és hozok kaját el kaját amit anyukám csinál azt eszem még keddig szerdáig utána szoktam csinálta spagettit,vagy sültkrumplit valami fagyasztott husvalamivel,sajtos tésztát meg sok melegszendvicset..:) néha kinaiba kajálok heti 4 ezerből kijövök kajaügyileg lazán

2011. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Heti 4ezerből jóhogy..


mivel az a hét neked maximum 3nap..


[anyukád főztjét eszed kedd-szerdáig.. gondolom szombaton meg már otthon eszel]


hát van pénz akkor úgy látom.

2011. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Én is albérletben laktam. Ha olyan volt a kaja, akkor csomagoltam és ettem szerdáig. Aztán csütörtökön főztem valamit, pénteken meg alma mert aznap már úgyis otthon ettem.

Kajára keveset költöttem, mert nem eszek sokat, de előfordult, hogy elmentünk a diák kajáldába, ahol ált 600-700 ft-ot költöttem. Vagy ha olyan volt akkor hamburgerezni mentünk este, akkor 600-1000 ft között.

Előző: azért mert valaki heti 4000 költ nem kell egyből írni, hogy "van ott pénz" Ki tudja, lehet, hogy dolgozik és ez az egyetlen kényeztetés az életében. Ha azt írta volna, amit egyik csoporttársam művelt: napi szinten 3000 ft kajára úgy, hogy otthon lakott és ez az egyetemi kajálása volt, na az durva lenne.

2011. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok diák már. Értem én hogy nincs pénz, de ahoz hogy fogjon az agyatok, enni kell, vagy nem? Én ha nem eszem négyszer egy nap, rosszul vagyok és szédelgek.
2011. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is albérletes voltam...általában napi egyszer ettem és volt olyan hogy a hét második felére már nem jutott pénz kajára....meg hogy elfejtettem enni egy egy nagyobb vizsga előtt annyira készültem :) Olyan 3-4 ezerből jöttem ki heti szinten, kb 2 éve.
2011. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én koliban is kb. ugyanannyiszor ettem mint otthon, csak máskor, aszerint, ahogyan az órák, meg egyéb tevékenységek alakították a napot. Olcsó kajákat vettem, mert itthonról se nagyon vittem kaját, és pénzt sem tudtak adni anyuék. Mondjuk én hétvégente hazamentem, és (bár ez változó volt) nem tartott sokáig a hét általában.
2011. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
51%
heti 2szer: mikor megérkezek és mikor elmegyek, közte csak ivás van :D
2011. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
33%

napi 2x kajáltok, ez komoly??? Hogy bírjátok ki???


én rengeteget eszek sajna amióta egyetemista vagyok, napi 6x-7x is akár, és van hogy éjjel is felkelek arra, h éhes vagyok, de nekem se megy el 3 rugónál több.


Mit eszel, h heti 4 rugóba kerül? kaviárt, lazacot?



hát heti 4 rugó kajára az nagyon burzsuj.

2011. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
18:34 Az ivászat sem egy olcsó mulatság nem?
2011. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!