Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyit költötök átlag egy...

Mennyit költötök átlag egy nap kajára / fő, és hányszor esztek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok másoknak hogy jön ki.
2011. máj. 12. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hárman vagyunk, a fiam, aki 17 éves, a férjem és én.

Még annyira nem bontottam le napokra, de egy hónapban elmegy kajára 80-100ezer forint.Így olyan 3000.-ft körül van egy nap.És ez így reális, mert minden nap veszek friss kenyeret, kalácsot, tejet, felvágottat, joghurtot, gyümölcsöt, szinte minden nap főzök, amiben nincsen hús, azt a fiúk nem nagyon díjazzák, úgyhogy ez van.

2011. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hát mi öten vagyunk, ebből már mindenki felnőtt, igaz az én párom dolgozik, szóval ő csak este eszeik a föztünkből amikor hazajön. Naponta a kenyérrel együtt olyan 4 ezer forintot költünk kajára, és napi háromszor étkezünk, plusz még néha becsúszik egy kis nasi. :)
2011. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Keveset nagyon, nem tellik ra. Reggeli, vacsora vajas kifli csapvizzel. Ebed meg a szokasos olcso kajak, tegnap pl. tejbegriz volt, ma grizes teszta lesz. Hovegen van, hogy ennyire se jut, akkor csak kenyer es vaj. Nem mondom, hogy jo erzes, de inkabb, mint, hogy kilakoltassanak, vagy futes ne legyen.
2011. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezdeném, hogy nálunk kaja az utolsó a spórolási listán, tehát azt - bevallom - ritkán számolgatjuk, hogy mennyivel lehetne kevesebb (de lehetne).


Én melóhelyre kajafutártól rendelek, az nagyjából 700Ft és nekem általában vacsira is elég, úgyhogy marad a reggeli, a nasi, üdítő (értsd: ásványvíz :) ) és néha elmegyünk étterembe vagy lustaságból rendelünk egy pizzát.


Összességében a napi átlag maximum 1000Ft körül lehet fejenként (ketten vagyunk).

2011. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak ketten vagyunk, de szerintem nem költünk vészesen sokat. Reggeli, vacsora általában szendvics, kéthetente nagybevásrlás kb 20 ezer forintért, ebben a hétvégi főzéshez való cuccok is benne vannak, meg persze a mosópor is, de a kaja része akkor is 12-15 ezer.

Ebéd általában rendelős megoldás, vagy kiruccanás valami kajáldába, de ez jegyre megy, naponta fejenként 700-100 forintba kerül.

Ezeken kívül csak kenyeret és friss zöldséget veszünk napi szinten, illetve kb kétnaponta, ez is belefér 1000 forintba alklamanként.

Nasi is belefér, de csak óvatosan. Nem is a pénz miatt, hanem inkább egészségi szempontok miatt, csoki helyett általában megeszek egy almát. Persze van csoki és chips is, ha azt kívánom :)

2011. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi ketten vagyunk a férjemmel és van egy kisméretű kutyánk. Általában kb.2000Ft-ot költünk naponta élelemre.Ebben benne van a kutyakaja is. Van amikor kicsit többet, mert ez attól is függ hogy mit főzök.:) Azért próbálom ésszerűen beosztani a pénzt, hogy rendesen kijöjjünk belőle hónap végéig. Kétszer étkezünk egy nap a legtöbbször. De akkor alaposan.:)

2011. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ŰKetten vagyunk.

Hétközben csak vacsit főzök,azt kettőnkre átlag 700Ft (van mikor 300-főzelék van mikor 1500-húsos),ebből jut nekem másnapi ebéd,páromnak a melóhely fizeti az ebédet (400Ft)

Reggeli kettőnknek 500,plussz nasi (300)


Hétvége reggeli-ebéd-vacsi kb 3000


szóval hétköznap 1200-1500 körül,hétvége 3000

De ebben nincs benne a kávé,energiaital,kóla,ezek havi 15ezer kb

2011. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én csak szilvásbuktát szoktam ,mert azt szeretem!
2011. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kettő felnőttre napi 1500 ft.
2011. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

előző:

2 fő= 1500ft,

reggelit veszünk, délben a párom egy szendvicset eszik, én valami almát kávéval, vacsorára főzök minden nap.

2011. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!