Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti milyen csirke salátákat...

Ti milyen csirke salátákat szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Gondoltam csinálok valamilyen csirke salit csak nem tudom milyet. Ti milyet szoktatok? esetleg ha van kép akkor azt is mutassatok:D
2012. okt. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
sajtosat
2012. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csíkokra szelt csirkemellet megsütök. Majonézes-tejfeles mártásba keverek pici hagymát, kukoricát, borsót, egy savanykás almát, felaprózott sajtot, egy-két csemege ecetes uborkát, egy marék főtt kiskagyló tésztát, 1-2 főtt tojást.Nem fogyókúrás, viszont pompás.
2012. okt. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én eddig semmilyet xD De az előzőé nagyon jól hangzik majd kipróbálom... meg szeretnék kpróbálni egy joghurtos verziót, mondjuk teleteszem zöldségekkel meg fűszerekkel. Pl. uborka, kukorica, gomba, hagyma... csak jó lehet ;)
2012. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!